690 680 960

Strażnik miejski po służbie zatrzymał pijanego kierowcę BMW

Wczoraj wieczorem strażnik miejski z Lublina po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę BMW. Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj na al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Strażnik miejski po zakończeniu służby, jadąc prywatnym samochodem zauważył pojazd marki BMW, którego kierowca nie zachowywał prostego toru jazdy. Strażnik pojechał za nim.

Podczas jazdy kierowca BMW popełniał inne wykroczenia drogowe, między innymi nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej, przejeżdżając przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, a także wjechał na przejście dla pieszych w chwili, gdy przechodzili przez nie ludzie.

W rejonie ul. Szwedzkiej funkcjonariusz zablokował mu wyjazd i powiadomił policję oraz dyżurnego Straży Miejskiej.

W trakcie oczekiwania na patrol policji, kierowca BMW próbował uciekać, ale został ujęty przez strażnika. Od kierowcy czuć było wyraźną woń alkoholu.

Mundurowi przebadali mężczyznę alkomatem. Miał on w organizmie 2 promile alkoholu. Kierowca został przekazany patrolowi policji. Wkrótce stanie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. No i siny ryj umoczył . Bimmer , gdzie się podziewasz ? Kumpli ci zamykają , no chyba że i ty już siedzisz .

 2. Przykro jest czytać -codzienność ile ludzi jeździ pod wpływem. Wszędzie tylko reklamy piwa do tego duże tępo życia i ludzie nie wytrzymują sięgają po alkohol. Pozniej mamy tragedię. A gdyby tak na opakowanich pisać wprost o szkodliwości większej jak papierosy. To alkohol niszczy ludziom zdrowie psychikę odbiera życie rujnuje rodziny. Panstwo ma z tego ogromne wpływy więc temu nie przeciwdziała i nie kalkuluje ile po tem kosztuje leczenie i straty ludzkie. Ludzie są lepsze sposoby na odstresowanie siłownia basen spacer i przede wszystkim rozmowa z drugą osobą. Alkohol uszkadza wiele narządów i powoduje raka.

  • Pier***niem na temat szkodliwości alkoholu nie zniechęcisz ludzi do picia… Alkoholik ma w głębokim poważaniu szkodliwość roztworu C2H5OH w wodzie: on kocha pić tak jak pedofil „lubi” dzieci.

   Pijak pije, wsiada za kółko, traci uprawnienia (prawko), dalej pije, siada za kółko…

   To problem społeczny.

 3. Coś dużo ostatnio w tym Lublinie pijanych kierowców… Ale wkoncu LLU

 4. Dobrze mu tak- żul jeden.

 5. No i po raz pierwszy (z dozą niepewności) ale muszę to napisać: strażnik miejski zrobił dobrą robotę, brawo Ty!

 6. Straż Miejska jako służba porządkowa łapie pijanych kierowców? Niech „nieroby” zajmą się porządkowaniem psich kupek, w końcu jako służba porządkowa od tego są. Darmozjady i zakała Lublina.

  • Dzisiaj przed 13 panowie ze SM samochodzikiem pomykali po Wallenroda. A , że zimno, to nawet się nie zatrzymali przy samochodach zaparkowanych na skrzyżowaniu z Grażyny. Pięciu gagatkom się upiekło. Widocznie na premię w listopadzie już normę wyrobiły darmozjady jedne.

  • Mieszkaniec osiedla

   Widac z opisu kogo zatrudniaja do ZTM a puzniej taki zapewne ludzi wozi!!! żenada !!! oraz ciekawe kiedy policja zacznie karac kierowców autobusów z uwagi że oni ciągle popełniaja wykroczenia oraz blokuja, utrudniaja ruch w mieście.

 7. Mieszkaniec osiedla

  Ciekawe co to za patrol co nie widzi wykroczeń??? Ciekawe co na to komendanci ze ich pupilki przejeżdżaja obojetnie koło wykroczeń. Na ul. Wajdeloty to holowali ale obok to już nie i przejechali.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie do udziału w VII Biegu „Biegam Bo Lubię Lasy”
Obieraczki kapuściane w lubelskim skansenie
Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend