Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy mile zaskoczeni zachowaniem kierowców. Korytarz ratunkowy na al. Witosa w Lublinie (wideo)

Zwiększa się świadomość kierowców na temat tego, jak ważne jest zapewnienie sprawnego przejazdu służbom ratunkowym. Wyraźnie widać to na nagraniu, jakie otrzymaliśmy od strażaków. Prezentuje ono dojazd na miejsce piątkowego pożaru na lubelskim Felinie.

36 komentarzy

  1. Bardzo dobrze ktoś napisał i ja powtórzę, mieliśmy gdzie zjechać to zjechaliśmy .

  2. Kierowcy mogli zjechać, bo nie było tych cho…ych wysokich krawężników. Co za inżynier tak projektuje drogi, z których nie ma możliwości szybkiej ucieczki.

  3. W pełni popieram, ale gdy się słyszy o zdejmowaniu kotków z drzewa, to taka akcja powoduje więcej zagrożeń, niż korzyści! Na sygnale do kotka i ludzie za wszelką cenę uciekają z drogi. Za takie coś, powinno się karać!

  4. Niech może projektanci dróg zaczną ogarniać że krawężnik pół metra przy jezdni to nie jest miarą bezpieczeństwa to będzie lepiej i z tymi korytarzami. Niestety mówi się że dużo wypadków itp ale czy faktycznie to zawsze wina kierowcy i czy nie dało by się uniknąć wielu wypadków gdyby drogi były nieco lepiej zaprojektowane. I nie mam na myśli dróg tylko z PRL ale i teraz te nowe t9 często jakaś masakra . A te słupki na osi jezdni to zupełnie jakieś nieporozumienie.

  5. W Niemczech norma tylko karetki i straż ma taki sygnal że zmarłego z grobu podnosi nie to co tutaj ze nie słychać z paru metrów

    • Fryga31 idź do audiologa , niech ci słuch zbada, bo chyba już przygłucha nieźle jesteś skoro nie słyszysz syren pojazdów uprzywilejowanych i stwarzasz zagrożenie na drogach.

  6. BRAWO dla wszystkich kierowców umiejących się zachować. Tak trzymać.

  7. Po co ten **** jeszcze używa klaksonu?