Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy interweniowali na cmentarzu. Pomocy potrzebował uwięziony w grobie pies (foto)

W jednym z grobowców na cmentarzu parafialnym w Tarnogórze znajdował się pies. Zwierze z pułapki uwolnili strażacy. Nie wymagało interwencji lekarza weterynarii.

Nietypową interwencję przeprowadzili w ubiegłym tygodniu strażacy z jednostki OSP KSRG w Izbicy. Zostali oni zaalarmowani o psie uwięzionym na cmentarzu parafialnym w Tarnogórze. Zwierzę znajdowało się w grobie.

Skomlenie psa usłyszała jedna z osób, która przyszła na cmentarz. Zaniepokojona udała się w kierunku, skąd dochodził dźwięk. Wówczas natknęła się na zwierzę, które wpadło do niezabezpieczonego pustego jeszcze grobu.

Pies został przez strażaków uwolniony z pułapki. Nie wymagał interwencji lekarza weterynarii. Zarządcę cmentarza zobowiązano jednocześnie do zabezpieczenia grobowca.

Strażacy interweniowali na cmentarzu. Pomocy potrzebował uwięziony w grobie pies (foto)

fot. OSP KSRG Izbica

Autor: redakcja

7 komentarzy

 1. Ale co sobie kości pojadł to jego

 2. Polska wschód , krowa w szambie , koń w piwnicy , babka w studni , teraz pies w grobie , średniowiecze ja pierd …

  • Dziadunio z Willolowa

   A co się dzieje w Polsce zachód? Przemieszczasz się dostojnie pomiędzy wernisażem malarstwa niebinarnego a odczytem na temat polskiego antysemityzmu, pojadając wegańskie sushi?

  • U ciebie pewnie facet z facetem w łóżku…nowoczesność ha ha

 3. nie cpaj wiecej dziaduniu

 4. I w takiej betonowej konserwie umieszcza się zwłoki, zamiast przysypać ziemią i przez to dać im wrócić do obiegu w przyrodzie. Brr, komu to potrzebne? Tworzy się śmietniska i składy gruzu.

Dodaj komentarz