690 680 960

Strażacy gasili pożar kontenerów na suchą frakcję

Wczoraj wieczorem przy ul. Gospodarczej doszło do pożaru kontenerów na suchą frakcję. Przyczyną pojawienia się ognia było prawdopodobnie celowe podpalenie.

Do pożaru doszło w poniedziałek około godziny 20 przy ul. Gospodarczej w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze kontenerów na suchą frakcję. Na miejscu interweniował jeden zastęp straży pożarnej. W ciągu kilkunastu minut zagrożenie pożarowe zostało opanowane.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

 

2017-12-12 07:25:18
(fot. wideo Łukasz)

18 komentarzy

 1. wiadomo tatary , wiadomo kto tam mieszka

  • Kiedy w końcu zrobicie porządek z hazardem ?! Automaty sa nie legalne a stoją na ulicy jutrzenki w pawilonach na romera . Nałkowskich abramowickiej 😉 moze tym byście sie zajęli jak tam tyle pieniedzy idzie bez podatku ! Grają tam nawet dzieci .. makabra … a żeby wejść do takiego lokalu to trzeba zdjąć kaptur i byc normalnie ubrany 😉 nie w mundurze !!

  • No kto? Na każdym osiedlu znajdują się różne typy osób…

 2. To samozapłon – na pewno nie okoliczne wyrostki 🙂

 3. Mieszkałem tam przez parę ładnych lat. Z tej dzielnicy nalezy najpierw ewakuować jakieś 20% mieszkających tam ludzi, którzy są normalni a potem całość otoczyć wyyyyyysokim murem i zalać wodą. Patusy, menele, dresy, recydywa, stare mohery…
  A takie płonące kontenery, awantury w mieszkaniach, darcie mord w środku nocy pod blokiem…norma

  • oceniam że normalnych jest tam od 4 do 6 procent , 20 procent to było by bardzo optymistycznie

   • Panowie, Panowie… Może pochwalicie się gdzie sami mieszkacie? Gdzie w Lublinie znajduje się to nieskalane miejsce, w którym egzystujecie? Zastanawiam się jak Wy przetrwaliście na tej dzielnicy zaliczając się wyłącznie do tych 4-6%? Jesteście „normalni”, więc pewnie z domu wychodziliście, znajomych posiadaliście, życie normalne jakieś prowadziliście, a jednak… Udało Wam się przetrwać w tej dżungli samych patusów, menelów, dresów, recydyw i starych moherów – no z pewnością te ostatnie zagrażają i narażają życie.
    Takie przypadki występują i w bogatszych dzielnicach/rodzinach, na pewno tak sprytni i szlachetnie urodzeni ludzie jak wy musieli to dostrzec.

 4. hahaha ale sie zajeło :):):):):)

 5. W tym miejscu raz w roku pali się, taka norma 😉

 6. Odpowiedź Tatar na wywalone auto na Koncertowej

  Tam to dopiero zakazane ryje mieszkają

  • „Odpowiedź Tatar na wywalone auto na Koncertowej

   Tam to dopiero zakazane ryje mieszkają”

   E tam, do Tatar to im brakuje, chociaż fakt buraki neiprzeciętne, nie na darmo zawsze jak w tamte rejony się idzie to się używa nazwy braci wieśniackich zamiast wieniawskich.

 7. Czy już na 112 nie ma o czym pisać tylko że gdzieś tam sobie śmietnik ktoś podpalił? Z utęsknieniem czekam na newsa o tym że na Czechowie ktoś rzucił na ziemię niedopałek papierosa zanim wsiadł do MPK…

  • a ty codziennie musisz jedno i to samo łajno wpierdzielać na śniadanie, obiad i kolacje, co się rzucasz cebulaku jeden, artykuł się nie podoba to nie klikaj i nie czytaj gamoniu, stwórz sobie własny portal informacyjny i tam będziesz się mógł dowoli rozpisywać o huzarze i d.pie marynie

  • To nie czytaj. Spadaj na pudelka.

 8. Nieprawda, powodem pożaru

  było zwarcie instalacji elektrycznej

 9. tradycja, teraz pewnie kolej na jakiś samochód lub czyjś balkon na parterze..
  kraina małpoludów i patriotów co kochają polską ziemię więc ją muszą niszczyć, jak i dobytek Polaków

 10. Dlaczego Wy jesteście tacy nieaktualni? W środę informacje z poniedziałku? Kiedys byliscie portalem, ktory pierwszy informował o wydarzeniach w Lublinie….

  • Chyba coś się szanownemu Czytelnikowi pomyliło…
   Publikacja materiału 12 Grudnia 2017. Dzisiaj mamy 13.

   Materiał został opublikowany we wtorek rano, zdarzenie miało miejsce w poniedziałek wieczorem. Chyba Czytelnik trochę nieaktualny komentarz pozostawił…

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas