Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w sygnalizator. Nie działa sygnalizacja świetlna

Mieszkaniec Lublina stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w sygnalizator. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu przestała działać.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22:10 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Krańcową samochód osobowy uderzył w sygnalizator przejścia dla pieszych. Na miejscu interweniowała policja

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem młody mężczyzna przejeżdżając przez skrzyżowanie stracił panowanie nad pojazdem. Auto po chwili uderzyło w sygnalizator. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ze względu na uszkodzenia, nie działa sygnalizacja świetlna. Nie ma większych utrudnień w ruchu,

50

51

(fot. lublin112)
2017-12-11 22:54:58

19 komentarzy

 1. Został bohaterem w swoim domu 😉

 2. Kolejny gosc, ktory nie byl powolniakiem. Ja takich szanuje, bo sam jezdze podobnie, hehehehe.

  • Grześ przez wieś

   Masz racje bo sam się wyeliminował,ciebie na gierce GTA czeka to samo.

  • Ty g***o jesteś, nie bimmer. Ja bimmera znam i wiem, że dobrego słowa na „dziadów” z czego innego niż beęwjo by nie powiedział!

   • @inSaiyan
    I slusznie prawisz dziadu, nie po to mam e60 535d, by szanowac biedakow z jakiegos wieswagena czy innego audi. Ja tylko sie z nich smieje i taplam sie w ich zazdrosci jak swinia w blotku, hehehehe.

    • Ale ziarnko prawdy powiedziałeś, mianowicie jeździsz podobnie jak te „dziady” i podobnie rozbijasz się swoimi beemkami. No weź pochwal się, który raz już wymieniałeś posiadane E60 na nieuszkodzony egzemplarz w tym roku 😉

 3. No nie może być , nie LUB ani LSW toż zwyczajny leszcz z LU buja się i rozbija szmelcvagenem.

 4. Miał LED-y z marketu, zaoszczędził 😉

  • Jak widać działają. Naprowadziły go idealnie – dokładnie w osi pojazdu. Zawsze coś musi wjeźć przed maskę. Jak nie święta krowa, to albo drzewo, albo latarnia, albo sygnalizator PdP. Na przejściu nie było pieszego – to przynajmniej w sygnalizator pieszego przywalił – masz małego plusa u Laury za to. Pieszego nie było, ale przynajmniej w coś „pieszego” przywalił.

   • Też racja – równo znaczkiem „VW” w słup. Precyzja godna pochwały. Niektórzy amatorzy (jak ten z Audi na Nadbystrzyckiej) to nawet przodem wcelować nie potrafią, a ten tutaj, zdolna bestia, trafił centralnie.
    10 punktów za styl, 0 za zawartość istoty szarej pod deklem i opony… ale pewnie na tym ostatnim też ostro „przyoszczędził”.

 5. Na pewno to sprawka jakiegoś „uprzejmego”. Czekam na komentarz Laury, w jaki sposób tutaj pieszy sam siebie potracił, a następnie wrobił to jeszcze kierowcę tego auta.

 6. Dzisiaj niby ciepło, a ślisko, i mistrzowie kierownicy się rozbijają 🙂

 7. A Wy tu normalni jesteście ? Takie komentarze … a gdyby to był ktoś bliski Wam … masakra ludzie co z Wami ?

 8. A co robi ten drugi samochód na przejściu dla pieszych? 😀

Wiadomości z info112