Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Straż Miejska robi wszystko, żeby je usunąć. Wraki jednak nadal straszą na ulicach miasta (zdjęcia)

Temat wraków na ulicach Lublina wraca jak bumerang. Niestety przez skonturowane, tak a nie inaczej przepisy prawa, jeszcze długo przyjdzie nam patrzeć na porzucone i zdewastowane pojazdy.

29 komentarzy

 1. Jeżeli nie ma motywującego do pracy systemu wynagradzania pracowników – to skutek tego jest taki jaki mamy. Jeżeli za spanie w samochodzie, czy za symulowanie pracy dostaje się tyle samo kasy co za rozwiązywanie problemów miasta (często wchodząc w konflikt z mandatowaną osobą) to nie ma niczego nieracjonalnego w tym, że SM niewiele robi.

 2. Straż jest od pilnowania porządku i p. Prezydenta a nie ściągania wraków z ulic .

 3. Dziękujemy za nagłośnienie sprawy. Kiepsko te wraki wyglądają. Trzymam kciuki za sprawne ich usunięcie przez Straż Miejską.

 4. Należy bezsprzecznie usunąć te skorupy i nie wymaga to żadnego komentarza. SM jest min. do tego powołana / dobrze napisałeś ’;Kibic z dale’ ale zaraz potem zaprzeczyłeś więc nie pisz więcej bez sensu/.
  Auta straszą widokiem ,są niebezpieczne dla środowiska i dzieci a przede wszystkim blokują tak potrzebne miejsca parkingowe. Jeśli ktoś sądzi inaczej to najwyrażniej jest ograniczony umysłowo ponieważ nie mą żadnego , logicznego usprawiedliwienia i pozytywnego powodu do pozostawiania skorup aut w takim stanie rzeczy w jakim są dotychczas.

 5. SM jest zadowolona z takich przepisów , bo im. ich więcej jest zagmatwanych , tym więcej mają powód do t.z. rozkładania rąk . Tak jak nspomniał p. Gogola . Cztaj – chcem , ale nie mogem .

 6. Dać „zielone światło złomiarzom” i po sprawie.

  • Nico dobrze gadasz niech nie dzwonią na policję a złomiarze w ciągu tygodnia posprzątają tylko muszą dostać spoleczną zgodę bo wiadomo policję ograniczają przepisy

 7. Szkoda Saaba

  • Weź sobie go obok drugi a dwa następne kombi czekają w kolejce beż OC już 4 lata ale z fałszywymi blachami na osiedlu Słowackiego.

 8. Łabędzia przy aptece alfa romeo już kolor zmieniła ze srebrnego na zielony od stania

 9. Ale polski wał uchwalili w miesiąc, no tak ale to prostsze niż zmiana prawa odnośnie wraków.

 10. ta robi – srobi… jakby robiła cokolwiek to by tych wraków nie było już dawno a to normalnie wrasta w ziemie