Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad renaultem, pojazd wpadł do rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj w miejscowości Mościska pojazd osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło w środę rano w miejscowości Mościska w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 62-letnia kierująca samochodem osobowym marki Renault prawdopodobnie nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Razem z nią podróżowała 86-letnia pasażerka, która w wyniku zdarzenia odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala.

Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierująca pojazdem, mieszkanka Zamościa, była trzeźwa. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Krasnystaw)

7 komentarzy

  1. Straciła głowę na punkcie renault ?

  2. Może teściową wiozła?

  3. strach pomyśleć, co by się stało, gdyby prowadziła auto z silnikiem 1.6!

  4. A nie zapomniał aprzypadkiem o zimowych oponach?

  5. Ukrainka jak wpadła, uszkodziła koło to pomogli jej funkcjonariusze policji i pomoc drogowa wyciągnąć auto z rowu, naprawili uszkodzone koło porobili fotek razem z banderą i rozjechali się z uśmiechem. Tu w stosunku do Polki jest prowadzone dochodzenie, sprawa zakończy się mandatem karny (1500zł), kosztami za lawetę (500zł, kosztami naprawy samochodu (?zł) i może będą chcieli jej PJ zabrać. Ukrainki nawet alkomatem nie zbadali. Polska mieszny kraj ukraińce mają większe prawa niż Polak

    • jakieś szczegóły w sprawie Ukrainki czy zmyślamy sobie?

      • Wejdź na autoswiat.pl jest o tym artykuł, nie mogę wstawić linku blokują. ukrainiec ma większe prawa niż Polak