Straciła panowanie nad pojazdem. Audi uderzyło w barierę i wypadło z drogi (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem na ul. Krężnickiej w Lublinie auto osobowe wypadło z drogi. Na szczęście zdarzenie zakończyło się tylko na uszkodzeniach pojazdu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w rejonie skrzyżowania ul. Cienistej z ul. Krężnicką. Kierująca pojazdem marki Audi straciła panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył w barierę energochłonną i zatrzymał się poza drogą.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Uszkodzeniu uległ pojazd i bariera energochłonna. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Czasami kończy się droga i trzeba skręcić w lewo albo w prawo.

 2. Przyczyną było Audi 😉

 3. witam, a to niespodzianka, tym razem kolejna kierowniczka w audycji B3, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, a co miała dostosować jak na slimkach jeździła to ją wyniesło. Myślę że na przeszkolenie powinna się udać do tego rajdowca Bimmera co gnojowozem jeździ na opale . Pozdrawiam kierowniczki te grzebiące w smartfonach i poprawiające oko podczas jazdy,

 4. Prawo jazdy za jajka

  I kolejna kierowniczka, która straciła panowanie, ale to raczej nie tylko nad autem. A tak swoją drogą, to pewnie nigdy go nie miała.

 5. Tępić pijanych

  Jestem naocznym świadkiem tego zdarzenia i osobiście zadzwoniłem na policję. Mam nadzieję że ten „element” nigdy więcej za kierownicą nie wsiądzie.
  Jechałem ul.Krężnicką i miałem skręcać wlaśnie w ul.Cienistą. Zabrakło 5m może i doszloby do tragedii. Wysiadłem z samochodu zobaczyć czy nic się Pani nie stało ale Pani same wysiadła chwiejąc się i bełkocząc coś pod nosem.
  Szybko pojawili się jej „koledzy” i próbowali mnie przekonać, że nic się nie stało po co dzwonić blablabla. Na ich nieszcęście już wcześniej zadzwoniłem na policję.
  Ta Pani miała ponad 0.7 promila alkoholu we wydychanym powietrzu, nawet nie próbowała hamować a prędkość miała nie małą.
  Tępić i eliminować takich ludzi z naszych dróg.

 6. witam, a to niespodzianka, tym razem okazało się że to kierowniczka moczymorda, moczu by popiła, jeśli ma 500+ proponuję zabrać i dać potrzebującym. Pozdrawiam kierowniczki moczymordy i te grzebiące w smartfonach podczas jazdy,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9313zł 1.17%
  • GBP 5.0998zł 0.77%
  • EUR 4.6189zł 0.65%
  • CHF 4.3113zł 0.87%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach