Spowodowała groźny wypadek na zjeździe z obwodnicy Lublina. Cztery osoby, w tym kilkudniowe niemowlę, w szpitalu

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na wyjeździe z Lublina w stronę Bełżyc. Po wypadku na węźle Węglin, warto korzystać ze „starej” trasy przez Kozubszczyznę.

Do zdarzenie doszło w poniedziałek około godziny 15:40 w Maryninie koło Lublina. Na węźle Węglin zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volvo kobieta, jadąc obwodnicą w stronę Kraśnika, zjeżdżała na węzeł. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącej drogą wojewódzką nr 747 w kierunku Bełżyc toyocie.

W wyniku zderzenia pojazdów, cztery osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala. Wśród nich jest dziesięciodniowe niemowlę. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Gabriel)
2018-06-04 16:54:41

Zobacz również

41 komentarzy

 1. Trzeba przyznać, że skrzyżowanie jest niebezpieczne, który to już wypadek w tym miejscu?

 2. kierowca bombowca

  Pisałem o tym skrzyżowaniu (węźle) jak jeszcze nie było oddane do użytku , że to wzniesienie i skrzyżowanie będzie bardzo kolizyjne i się nie pomyliłem , jak ktoś nie wierzy niech przekopie L112 to się przekona , nie pierwszy i nie ostatni dzwon w tym miejscu. Codziennie wracając do domu , będąc na wzniesieniu obserwuję czy wyjedzie mi ktoś przed machę z za samochodu skręcającego na Kraśnik czy uda mi się bezpiecznie przejechać. DZIWIĘ się mocno , że pierwszy główny węzeł na przedmieściach nie małego miasta został tak poważnie spierdo..ny. Czy przy tak dużej inwestycji jaką była obwodnica Lublina tak dużego węzła nie można było zaprojektować , żeby zjazdy we wszystkie strony były bezkolizyjne jak jest to na węzłach RUDNIK i SŁAWIN. W tym naszym kraju to niektórzy myślą jajami i macicą. Bezpiecznych powrotów i wyjazdów życzę.

  • Zarówno ten węzeł, jak i nowo wybudowany odcinek drogi 747 to przykład połączenia fatalnego projektu z fatalnym wykonaniem. Węzeł trafnie opisał „kierowca bombowca”, a droga – wystarczy ominąć nocą kilka wysepek z wyrastającym nagle z szarej nawierzchni wysokim szarym krawężnikiem.
   Stary odcinek 747 jest wykonany o niebo lepiej.

 3. a mogła siedzieć w kuchni, to ją egzaminator „uszczęśliwił” prawem jazdy…

 4. A mogłeś się nie odzywać a tak wszyscy się dowiedzieli żeś mądry inaczej ?

 5. Wystarczyło postawić światła jak przy zjeździe na Świdnik, ale…… Na pewno wartość już rozwalonych aut i koszty hospitalizacji poszkodowanych już dawno więcej kosztowały jak te sygnalizatory których brak, a pojawia się wtedy jak zginie jakaś pięcio-osobowa rodzina to wtedy ruszy zatwardziałe zwoje tych na stołkach w rejonach dróg czy GDDKiA

 6. Kilka miesiecy temu też miałam podobną sytuację w tym miejscu. W aucie 3 osoby w tym dziecko i jedno w brzuchu. Wpadaj rozpedzeni i nie wyrabiam na zakręcie. Współczuję u nas na szczęście mąż zainterweniowal i ostro wyjechaliśmy na wysepke unikając zderzenia

  • Magda, opisz to na spokojnie jeszcze raz….

   • Zdarzenie w tym samym miejscu ja wraz z mężem i dzieckiem w 8 miesiącu ciąży. Wjechał w nas Pan który włączal się do ruchu. Mąż czując spychanie wjechał na wysepke. Na szczęście ominelismy znak i nikomu nic się nie stało. Pan mrugął awaryjnym i pojechał dalej..

 7. Pierwsze dwa tyg niemowlepowinno byc w domu. Pozniej male spacerki a tu odrazu w podroz z dzieckiem ehhhh mamuski.

  • Pani Magda napisała, że była w ciąży w 8 miesiącu a nie, że wiozła niemowlę. Czytanie ze zrozumieniem, a potem komentarz… i dobrze by było, gdyby coś wnosił do dyskusji.

   Nie ma to jak szowinistyczne teksty.

   • Kri pisał o wypadku z artykułu a nie komentował wypowiedź Magdy. Najpierw sama się naucz czytać ze zrozumieniem a potem pouczające innych. Ja pi…
    Nie ma to jak babskie wątpliwe mądrości.

 8. Żonę tylko na wesela lub imprezy bo trzeźwy z boku nie wstrzymuję nerwowo.

 9. kierujaca z volvo

  „no i czemu on mi wyjechał ? zawsze mi wszyscy ustępują „

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku