Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała skodą na czerwonym, uszkodziła toyotę i forda

Już po raz trzeci w dniu dzisiejszym, w wyniku zignorowana wskazań sygnalizacji świetlnej, doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19 na skrzyżowaniu al. Sikorskiego, Solidarności i ul. Ducha w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: skoda, toyota i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca skodą kobieta jechała od strony al. Sikorskiego. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku Warszawy. Na rondzie zignorowała jednak wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z toyotą. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w forda.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie było większych utrudnień w ruchu.

50

51

52

(fot. lublin112)
2017-10-10 23:02:21

9 komentarzy

 1. Bo jak nic nie jedzie – to bez sensu się zatrzymywać na czerwonym. Gdyby każdy się tak zatrzymywał, to by dopiero korki były.

  • Co te baby wyprawiają na tych rondach . Nawet światła nie wspomagają ich mózgów by mogły bezpiecznie jechać nie robiąc sobie i komuś krzywdy .

  • Tak jak mówisz możesz jeździć po własnym polu wiesniaku. Chcesz jeździć po mieście to przestrzegaj obowiązujące w nim prawa

 2. Myślę, że główny tytuł jest trafny tj. wjechała na czerwonym, niż dalsze – zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej. Niektórzy nie wiedzą gdzie są, co obowiązuje w danym momencie, jazda na pałę. Założę się, że gdyby tam był znak/napis wjazd grozi zastrzeleniem czy coś w tym stylu, kilka osób by i tak tam wjechało. Nie każdy ma predyspozycje do kierowania samochodem czy gotowania, układania glazury itp. Na pilota są jednak większe wymagania…

 3. Dla niektórych sygnalizacja wielofazowa to zbyt trudny koncept do ogarnięcia.

 4. …aż się boję pomyśleć co tam kiedyś na tym rondzie będzie się działo jak wyłączą sygnalizację świetlną. Przecież większość kierujących osób patrzy tylko na światełka a nie znaki…:)

 5. to juz sie robi nudne….wjechalA….

 6. Jakaś dziwna ta skoda…

 7. Znowu laska z owulacja???