W sobotę policjanci zatrzymali 29 pijanych kierowców, doszło do 6 wypadków

Wakacyjne powroty sprawiają, że na drogach zwiększył się ruch pojazdów. Policja apeluje o bezpieczną i ostrożną jazdę i zapowiada wzmożone kontrole kierowców.

Wakacyjne powroty to także czas wzmożonej pracy policjantów. Funkcjonariusze przyjrzą się uważnie czy kierujący i pasażerowie jadą w pasach bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w fotelikach. Oprócz tego policjanci skontrolują stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów

– Pamiętajmy, że działania policjantów przyniosą pozytywne rezultaty jeżeli wszyscy będziemy odpowiedzialni nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego. Reagujmy na lekkomyślność czy brawurę innych uczestników ruchu. Nie dawajmy przyzwolenia na powodowanie zagrożeń na drodze – informuje podkom. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

W sobotę w województwie lubelskim doszło do 6 wypadków drogowych i 50 kolizji. Policjanci zatrzymali 29 nietrzeźwych kierowców.

Tylko wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do 6 wypadków drogowych w których rannych zostało 6 osób. Policjanci zatrzymali, aż 29 nietrzeźwych kierujących. Odnotowaliśmy 50 kolizji drogowych.

2015-08-30 10:52:52
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Maciej Solejuk z Rancza Lublin k/Świdnika

  ” Wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do 6 wypadków drogowych w których rannych zostało 6 osób. Policjanci zatrzymali, aż 29 nietrzeźwych kierujących. Odnotowaliśmy 50 kolizji drogowych” – i to też mnie się natychmiast podoba

 2. Nic nie działa na wyobraźnię jak kary finansowe. Czemu nasi rządzący nie stworzyli prawa gdzie sprawca wypadku ponosi odpowiedzialność finansową za poszkodowanych w wypadkach. Kiedy skaczymy z ta komuna. Każdy pracujący obywatel tego kraju płaci podatki z których są utrzymywani nieroby bezdomni pijący rzesza nieudacznych urzędników ok pół miliona i oczywiście wybrańcy narodu czyli posłowie i senatorowie którzy nas wyborców maja gdzieś. Czemu z własnej pracy ok 10 dni każdy pracujący ma oddać swoje dochody do komunistycznego worka a nie na własny rachunek by mógł godnie żyć. Najbogatszych państw nie stać na taką rozrzutnosc. Po artykułach na 112 widać gdzie maja to prawo właśnie ci co biorą najwięcej z tego worka.

 3. A dlaczego resztę pijaków kierujących nie zatrzymano???

 4. A młody Gołębiowski zaczyna głosić prelekcje jak Konkolewski z głównej.

 5. Mnie sie też podoba, bo z powodu tych 6 wypadków, 50 kolizji oraz 29 „umoczonych” czterech liter, sporo ludzi nie rozdrapało sobie z nudów, nosów do krwi, a miało zajęcie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL