Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Śmigłowiec wylądował koło helikoptera. Maszyna ratunkowa na pasie zieleni między jezdniami (foto, wideo)

W Świdniku, tuż obok symbolu miasta, czyli helikoptera, wylądował śmigłowiec ratunkowy. Pilnej pomocy wymagał jeden z mieszkańców.

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17 w Świdniku. Na al. Lotników Polskich, tuż obok symbolu miasta, czyli znajdującego się tam helikoptera, wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Jak tłumaczą mieszkańcy, pilot maszyny sprawnie posadził ją na pasie zieleni między jezdniami. Następnie ratownicy udali się do pobliskiego budynku.

Ustaliliśmy, iż pilnej pomocy medycznej wymagał jeden z mieszkańców. Z uwagi, iż w tym czasie nie było wolnej karetki, zadysponowano śmigłowiec ratunkowy. Liczyła się bowiem każda sekunda, dlatego też nie ściągano zespołu ratownictwa medycznego z Lublina. Niestety, pomimo starań ratowników, życia mężczyzny nie udało się uratować.

22 komentarze

  1. Śmigłowiec koło helikoptera to prawie jak samolot koło aeroplanu.

  2. O Jeziu karetki nie było wolnej ???? Przecież ponad 12 karetek z lubelszczyzny poszło na Ukrainę do „braci”, a pewnie sam Śp poszkodowany i rodzina się cieszyli że pomagamy wielce poszkodowanym Ukraińcom…. ha ha ha ha głupota Polaków nigdy mnie nie zdziwi

    • Niezłe głupoty opowiadasz. A tak w ogóle, to karetka, to nie tylko samochód z wyposażeniem, ale przede wszystkim ludzie, którzy w niej jeżdżą.

  3. Ale w tym czasie przejeżdżał samochód obok auta i nie napisali, na zdrowie!

  4. „pilot maszyny sprawnie posadził ją na pasie zieleni między jezdniami” bo to był pilot a nie taki pajac co pilotował policyjny śmigłowiec:)

  5. Ciekawe, że redakcja nabrała wody w usta, żadnego komentarza. A pod innym artykułem o pogodzie już tak.

  6. A gitary od mandoliny nie odróżnia,

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo