690 680 960

Śmierć nad Jeziorem Białym. Nocą zaatakował nożem partnerkę i dziecko, potem odebrał sobie życie

Po kłótni kobieta postanowiła pójść spać. Położyła się razem z dzieckiem w łóżku. Jednak w pewnej chwili dostrzegła partnera trzymającego w ręku nóż. Zdołała osłonić syna swoim ciałem, kiedy mężczyzna zaatakował.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek 20 na 21 czerwca w Okunince nad Jeziorem Białym. Na weekend przyjechała tam para z dzieckiem. Wynajęli jeden z domków. W nocy między 29-latkiem a jego partnerką doszło do kłótni, która przerodziła się w awanturę.

Z przekazanych nam nieoficjalnie informacji wynika, iż para planowała ślub, mężczyzna zaś miał zgubić obrączki. Po kłótni kobieta postanowiła pójść spać. Położyła się razem z dzieckiem w łóżku. Jednak w pewnej chwili dostrzegła partnera trzymającego w ręku nóż. Widząc, że zamierza on zaatakować, zasłoniła swojego syna. Ostrze wbiło się w jej ciało.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż wtedy mężczyzna widząc co zrobił, wybiegł na zewnątrz. Tam zaczął się okaleczać, wbił sobie m.in. nóż w szyję. Jak nam wyjaśniała sierż.szt. Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, 29-latek zmarł w wyniku wyniku wykrwawienia.

Sprawą zajmują się teraz policjanci i prokuratura. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Od mężczyzny pobrana została krew celem ustalenia, czy znajdował się on pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Zaatakowana kobieta trafiła do szpitala. Z przekazanych nam informacji wynika, iż jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Chłopcu nic się nie stało.

(fot. lublin112.pl – zdjęcie ilustracyjne)

36 komentarzy

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny chłopaka i tej kobiety i ich dziecka. Oby ta tragedia nie zdażyła się nikomu

  2. głosujcie na Pis im wszystko się należy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli