Skutki jazdy na czerwonym. Bmw zderzyło się z hyundaiem

Dzisiaj po południu na lubelskich Choinach zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ulic Zelwerowicza i Koncertowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierująca bmw kobieta, jechała ul. Zelwerowicza w kierunku ul. Poligonowej. Z kolei kierujący hyundaiem ul. Koncertową w stronę centrum. Na skrzyżowaniu oba auta się zderzyły.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kierująca bmw została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznała poważniejszych obrażeń ciała. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było zignorowanie przez kierującą bmw sygnalizacji świetlnej. Wjechała ona na skrzyżowanie pomimo tego, że dla jej kierunku jazdy było czerwone światło.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Przez ponad godzinę zablokowany był jeden pas jezdni. Nie było jednak większych utrudnień w ruchu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.(fot. lublin112)
2015-10-05 19:34:13

19 komentarzy

  1. pod słońce jechała, może dlatego wyszło jak wyszło

  2. Wbrew pozorom nie była to blondynka lecz starsza pani z trzyletnią wnuczką (odebrała ja z przedszkola). Jechała pod słońce, lecz innym ono nie przeszkadzało. Dobrze że nikt nie przechodził przez przejście, baa.. rowery jadą śmiało tędy. Mi zasłaniały ekrany dźwiękochłonne, to dopiero za światłami zobaczyłem ze coś czarnego wali na mnie. Na ile mogłem to zatrzymałem się. Nie miałem szans by się wycofać 😉 Dobrze ze w dzieci nie walnął. Hyundai bez rdzy 10latek, 4 m-cą po zakupie, sprowadzony z Niemiec. Ogólnie autko polecam jako świetną alternatywę dla Sharana czy Galaxy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021