Ul. Diamentowa: Skręcała w lewo, zderzyła się z citroenem. Duże utrudnienia w ruchu

Spore korki napotkają kierowcy w rejonie skrzyżowanie ul. Romera i Diamentowej. To efekt zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 18 na ul. Diamentowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Romera zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem kobieta jechała ul. Diamentową od strony ul. Zemborzyckiej. Wykonując manewr skrętu w lewo, w ul. Romera, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka citroenie. Doszło do zderzenia pojazdów.

Obu kobietom udzielono pomocy medycznej na miejscu. Nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę występowały duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Żeby nawet tak prostego manewru nie wykonac prawidłowo …wstyd i żenada

  • A kto miał ją nauczyć jeździć? Pseudoinstruktor z niby-szkoły jazdy? Tam uczą jak zdać egzamin, nic więcej.

   • To są efekty spotkania dwóch kobiet na drodze 🙂

   • Na prawdę sadzisz ze instruktor nauczy ją wyczucia odległości? Większość kobiet nie ma takiego widzenia jak daleko jest pojazd z przodu/tyłu. Mnie to na szczęście ominęła ta przypadłość. Testy psychotechniczne z ustawianiem trzech słupków obok siebie miałam zawsze w normie…Ciekawe dlaczego ich juz nie ma-były przydatne.

 2. światła, trzeba ustawić światła !!! a nie już są…

 3. światła?otóż to!skręcała w lewo na zielonym,równocześnie jadący od strony lublina mieli też zielone,efekt?stłuczka!proponuję specom os zarządzania ruchem wycieczkę na skrzyżowanie Zemborzyckiej z Kruczkowskiego,tam skręcający w lewo ma zielone natomiast jadący od strony lublina czerwone,można?można!

  /

  • po to właśnie są lewoskręty kolizyjne ( zwykłe zielone ) i lewoskręty bezkolizyjne gdzie sygnalizator posiada strzałkę i jasno określa kierunek jazdy i tylko idiotów walącym na czerwonym należy się obawiać. niby to takie proste a w praktyce zapewne przez przeświadczenie zielone = mogę jechać doszło do zdarzenia

 4. Tak czy siak 80% takich sytuacji to zawsze jest kobieta ( bez urazy kobietki ) ale taki są fakty . Moja córka chrzestna zdała testy za 1 razem następnie 5 razy oblała jazdy i sama zdała sobie sprawę że prowadzenie auta jest nie dla niej. Jednak nie każdy tak myśli a później jest jak jest.

 5. …kierujacA….i.wszystko jasne…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”