Skoda uderzyła w słup energetyczny. Nie żyje 19-latek

Tragiczny wypadek na lokalnej drodze w gminie Zakrzew. Nie udało się uratować kierowcy, pasażerka trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 21:15 pomiędzy miejscowościami Annów i Dębina w gminie Zakrzew. Na drodze powiatowej Boża Wola – Zakrzew samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Bychawie i z OSP KSRG Zakrzew, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, w rejonie skrzyżowania z drogą do Majdanu Starowiejskiego, kierujący skodą fabią mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w słup energetyczny.

Gdy na miejsce przybyli ratownicy, kierowca nie dawał oznak życia. Prowadzona dłuższy czas resuscytacja krążeniowo-oddechowa niestety nie przyniosła skutku. 19-latek zmarł w wyniku ciężkich obrażeń ciała. Podróżująca z nim 16- latka została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, poszkodowana była przytomna i nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana.


Wyświetl większą mapę41

40

44

(fot. Policja Lublin, nadesłane – Tomasz – DZIĘKUJEMY!)
2017-06-25 22:56:10

102 komentarze

  1. niech pierwszy rzuci kamień ten co jeździ zawsze dokładnie zgodnie z przepisami

  2. Strasznie pechowe uderzenie. Patrząc na auto to prędkość była niewielka ale utrzymanie głowy przy uderzeniu bocznym jest niemożliwe nawet przy niewielkiej prędkości. Niefartowne uderzenie skronią w słupek i po wszystkim. Niesamowite nieszczęście dla rodziny i bliskich. Bardzo szkoda takiego młodego człowieka który za błąd zapłacił najwyższą cenę.

  3. czytając te komentarze wydaje się że wszyscy są tacy św. Wszyscy jeżdżą 40 na godz. Tylko ten jechał szybko. Nas tam nie było nie oceniamy tragedii jaka spotkała tą rodzinę. Wstyd czytać takie komentarze.

  4. szwagier paderyszczyka siory mańki brat rodzony

    ten bimber co chciał by mieć to E60 jest wszędzie żal mi gościa

  5. Czytając niektóre z tych komentarzy zastanawiam się czy ludzie wiedzą co znaczą słowa „empatia” i „współczucie”. Nie oszukujmy się większość z ludzi którzy twierdzą że nie jechał zgodnie z przepisami sami tej prędkości się nie trzymają. Jakoś nie widzę aut które faktycznie jeżdżą 50 w zabudowanym… Wyrazy współczucia dla rodziny.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska