Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda na barierze, cztery koła w powietrzu, a kierujący nietrzeźwy. Samochód okazał się skradziony (zdjęcia)

Są nowe informacje dotyczące wczorajszego, „widowiskowego” zdarzenia drogowego na drodze S12. Kierujący skodą zakończył jazdę na barierze energochłonnej. Jak się okazuje był pijany, a samochód skradziony.

Do zdarzenia doszło we wtorek w rejonie trasy S12 na węźle Piaski Zachód w rejonie miejscowości Kębłów w powiecie świdnickim. Mężczyzna jadąc pojazdem marki Skoda w kierunku Lublina wjeżdżając w drogę S12 najechał na barierki rozdzielające jezdnie i zawisł na nich, a następnie wyszedł z pojazdu i oddalił się pieszo z miejsca.

– Okazało się, że świadkiem zdarzenia była policjantka z Komisariatu Policji w Piaskach będąca poza służbą, która wskazała funkcjonariuszom kierunek ucieczki kierowcy. Dzięki tej informacji policjanci szybko zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 49-letni mieszkaniec Lublina. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu i po przebadaniu alkomatem wynik badania wskazał dwa promile. Dodatkowo po sprawdzeniu w systemach okazało się, że 49-latek ma zatrzymane prawo jazdy, a pojazd którym się poruszał o wartości około 150 tysięcy złotych został skradziony pod koniec stycznia na terenie kraju – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. 49-latek usłyszy w środę zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień. Następnie będzie przekazany do jednostki, na terenie której doszło do kradzieży samochodu w celu wykonania dalszych czynności do sprawy.

15 komentarzy

 1. Serwis można przeprowadzić, zawieszenie przejrzeć, konserwacje poprawić.
  Zdolny przestępca.

 2. Artykuł, który zmienił moje życie.
  Bez przesady, nie można było zrobić aktualizacji poprzedniego artykułu, który nadal jest na głównej?
  Aż tak cienko z newsami na lublin112?

  • Możemy publikować to co uważamy i jak uważamy? Czy musimy to robić tak, jak szanowny komentujący chce i uważa?
   Co to za pytanie: Aż tak cienko z newsami na lublin112?
   Jak widać nie 😉
   Miłego dnia

 3. nie bita, tylko wjechała na barierkę

 4. „Okazało się, że świadkiem zdarzenia była policjantka z Komisariatu Policji w Piaskach będąca poza służbą, która wskazała funkcjonariuszom kierunek ucieczki kierowcy.”
  Oho, to chyba pierwsza policjantka, która po służbie dzielnie nie zatrzymała podejrzanego/poszukiwanego. Zwykle czytamy tylko „policjant w czasie wolnym ujął…”.

 5. szkoda auta

 6. A co w tej Skodzinie jest ze warta 150 tyś PLN?

  • walizka w bagażniku ze 100 tysiącami władków

  • To ściema dla ludu. Ten samochód jako nowy nie jest warty węcej niż 30000zł. Dwa arkusze blachy trochę plastiku i jednostka napędowa z modeliny. Taka uboga wersja ałdi.

 7. Szanowna Redakcjo, na całej istniejącej drodze S12 nie ma takiego węzła o nazwie Kębłów! A samo zdarzenie miało miejsce na węźle Piaski Zachód tak dla wiadomości.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport