690 680 960

Siennica Różana: Nie żyje 17-latka potrącona przez audi

W sobotę wieczorem w Siennicy Różanej doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 17-latka potrącona przez audi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22 w Siennicy Różanej, w powiecie krasnostawskim. Na prostym odcinku drogi, kierujący audi potrącił 17-latkę. Piesza przechodziła przez drogę poza przejściem dla pieszych.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Poszkodowana w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia. Kierujący autem 22-latek był trzeźwy.

Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

2016-12-11 09:39:49
(fot. policja)

386 komentarzy

 1. A i jeszcze to byłeś w jej myślach ze wiesz że miała myśli samobójcze jak tobie osobiście to powiedziała to spoko jak nie to nie pisz czegoś co od kogoś uslyszales bo ludzie gadają aby gadać

 2. […] PROSZĘ BARDZO POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW CZYLI NIC JESZCZE NIE WIADOMO A ROBICIE PLOTKI!!

  • Wiadomo, tylko rodzina dziewczyny nie chce tego przyjąć do wiadomości i odwołania pisze, stąd świadków szukają.

   • Niech się zgłosi ta osoba co z kierowca rozmawiała przez tel w trakcie wypadku

    • A prokuratura nie ustaliła tej osoby???? No jak przykro, że się nie da kłamstwa potwierdzić 😛

     • Jak by cos ustalili to by świadków nie szukali, a przykro to się twoje komentarze czyta !!

     • Przykro że się nie rozumie logicznych wypowiedzi popartych przepisami i faktami? No cóż, faktycznie, ma prawo być ci przykro, mi też by było w takiej sytuacji….

   • Boże człowieku co żeś się tak czepil tej rodziny po twoich komentarzach każdy wie że jesteś kierowcy bratem bądź obiektywny ile razy mozna pisac tobie wałkować w kolko to samo ….jak grochem o ścianę!!

    • Hmmm, każdy ma omamy? Niech ten „każdy” będzie obiektywny, dlaczego NIKT podobnie jak ja nie napisze konkretnie jakie przepisy i fakty przesądzają o winie kierowcy? Ja podaję odnośnie sprawczyni, ale w odpowiedzi czytam tylko nawiedzone komentarze kim jestem niby oczywiście wszystko to co czytam między bajki można włożyć. Ale wszystkim inteligentnym inaczej można pisać ciągle, a i tak nic nie dociera, jak grochem o ścianę! 😛

 3. Nowy tydzień chełmski jest artykuł

 4. „ktoś” jakoś dziwnie zamilkł. Nasuwają mi się 3 powody:
  1. rodzina ofiary wreszcie doszła do wniosku, że nie można tak bezkarnie dać się szkalować i w zacisznym miejscu za stodołą sprawiła „ktosiowi” takie manto, że paluszki już tak sprawnie nie mogą śmigać po klawiaturze i dupsko boli od siedzenia przy kompie ;p
  2. policja wreszcie namierzyła IP komputera „ktosia” i zamiast pisać steki bredni składa on teraz wyjaśnienia
  3. biedak przeczytał wreszcie ze zrozumieniem oświadczenie rzecznika krasnostawskich policjantów i może dotarło coś do ciasnego mózgu.
  Oto fragmenty: cyt: „Z sekcji zwłok wynika, że ciało 17-latki było bardzo mocno zmasakrowane i częściowo rozczłonkowane. Badania próbek krwi wykazały, że była trzeźwa.”:… „Mężczyzna… wiadomo, że nie podróżował sam”.
  Resztę można sobie doczytać, bo jest to oficjalnie opublikowane. „Ktoś” wyrył jeden artykuł z ustawy prawo o ruchu drogowym i teraz całą jego teorię diabli wzięli. Tyle siedzenia przy kompie i wciskania ludziom ciemnoty poszło na marne… to dopiero musi być ból ;p. Mam tylko nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.

  • Takiś obiektywny? Podaj link do tego „oświadczenia rzecznika krasnostawskich policjantów”. I pomyśl przez chwilę (jeśli potrafisz i nie jest to dla ciebie za trudne) co przytoczone fragmenty mają wspólnego z moimi twierdzeniami POPARTYMI PRZEPISAMI ze sprawstwem dziewczyny. Czy to, że była trzeźwa oznacza, że nie przechodziła przez jezdnię poza przejściem? Czy to, że kierowca nie jechał sam oznacza, że nie przechodziła poza przejściem? Czy to, że ciało było zmasakrowane (dziwne żeby nie było jak wlazła wprost pod koła) oznacza, że nie przechodziła poza przejściem? NIE!!!! Więc może w końcu do ciebie i innych tobie podobnych dotrze, że ten jeden artykuł, który podaję świadczy o tym, że sprawczynią jest dziewczyna!! Więc jeśli twierdzisz, że ją szkaluję to wyjaśnij i proszę od kiedy PRWADA jest szkalowaniem? to, co piszesz to pomówienia i sam uważaj. Jakoś jak proszę o poparcie stanowiska na podstawie prawa jakoby winny miał być kierowca to NIKT nie napisał ŻADNEGO konkretu, dociera to do ciasnego mózgu????? Mi też nasuwają się powody, dla których brak jest konkretów, oto one:
   1.”adwokaci” sprawczyni nie mają argumentów i tylko bicie piany im zostało
   2.ci, którzy po podaniu przeze mnie przepisu przestali pisać w końcu zrozumieli, że mam rację
   3.ci, którzy obrażają mnie sądzą, że jak będą pisać obraźliwe komentarze to zniżę się do ich poziomu myślowego i uznam, że przepisy są nieistotne i uznam „winę” kierowcy
   4.przestraszyli się, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za pomówienia, szkalowanie i obrazę i to nie tylko mnie, ale też kierowcy (mam nadzieję, że tak będzie)
   5.leczą się u psychiatry, bo pisanie o mnie „wiem że to ty, można cię nazwać zabójcą” to poważne stadium choroby psychicznej a jeśli było świadome to dotarło do ich mózgów że załatwienie „żółtych papierów” może ich uchronić przed odpowiedzialnością.
   Pisanie bredni, takich jak ty i tobie podobni to dopiero musi być ból, i mam nadzieję, że za to odpowiesz.

   • poki co to ty obrazasz wszystkich ktorzy maja inne zdanie od twojego.na szczescie to jeszcze wolny kraj, wiec sorry, ale widocznie większosc inteligentnych wypowiedziała swoje zdanie i tyle.

    • Ty, popatrz co w moim kierunku pada, jakie epitety! Tak samo wyzywany jest kierowca. Pokaż mi MÓJ PIERWSZY komentarz do kogoś obraźliwy, wtedy pogadamy.

 5. to że jak to nazywasz ADWOKACI nie odpisują na twoje bzdety nie oznacza ze przyznają ci rację tylko nie maja ochoty dyskutowac z takim popaprańcem

  • Przepraszam, czy tylko adwokatów obowiązują przepisy? No popatrz, według mojej wiedzy przepisy obowiązują WSZYSTKICH, a nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Czy się mylę? Czyżby niewygodne było to co pisze że oprócz wyzwisk nie ma czego napisać, żadnych konkretów?

 6. I dzięki za to

 7. No właśnie KAŻDEGO! Zarówno dziewczynę, jak i kierowcę. Oboje powinni zachować ostrożność.

  • Zapominasz że do tej pory nie ma ŻADNEJ informacji od śledczych że kierowca złamał przepisy, w przeciwieństwie do sprawczyni, od razu było podane że przechodziła poza przejściem tym samym jest winną zdarzenia. Tylko „adwokaci” sprawczyni szczekają o rzekomej prędkości jakby co najmniej biegłymi byli…..

   • Jak ty bez brandzlowania wytrzymujesz jeśli już nikt nie pisze? Ustępując choremu, nie oznacza przyznanie mu racji. Ciekawy z ciebie przypadek medyczny.

    • Ja nie ustępuję chorym, którzy tutaj się wypowiadają, bo i po co? Racji też nie przyznaję bo nie ma podstaw, przepisy są przecież jasne: SPRAWCZYNIĄ JEST DZIEWCZYNA!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawym przypadkiem zaś jest to, jak bezkrytycznie sprawczyni się broni i szufladkuje kierowcę z zazdrości czy zemsty, uważając że jak ojciec jest radnym to on jest winien. Chorzy ludzie….

     • I co ktosiu…. Sprawca jest chłopak… A tak się pieniles że to on jest biedną ofiarą…. Swiadomie przekroczył dopuszczalna prędkość…..

     • Na jakiej podstawie tak twierdzisz? SPRAWCZYNI świadomie wlazła pod koła.

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas