Siedliszcze: Dachował oplem w rowie. Miał 1,5 promila alkoholu

W nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Siedliszcze doszło do dachowania opla. Kierowca był nietrzeźwy, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim. Policjanci otrzymali informację, że dachował tam pojazd osobowy. Jak się okazało na miejscu kierujący samochodem marki Opel 25-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu na dach.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Pasażer pojazdu, 34-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze, trafił do szpitala.

– Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującego, miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Pasażer również znajdował się pod działaniem alkoholu. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

68-92518

2016-08-29 10:18:55
(fot. Policja Chełm)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. czas zmienić prawo dla pijaków – koszty wszelkich akcji ratunkowych i leczenia niech pokrywają sami

 2. za wolno, za wolno…

 3. „Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia” Okoliczność była jedna…1,5 promila. Tyle. Sprawa zamknięta. Niech się zajmą czymś ważnym.

  • Brawo brawo brawo. Polska jako państwo na glinianych nogach. Wg wszelkich prawidel silne państwo to takie w którym obywatele szanują i przestrzegają prawo. Jeśli dochodzi do złamania prawa, państwo karze z całą bezwzglednoscia oraz egzekwuje karę. Obywatele są chronieni przez swoje państwo przed przestępcami poto są oni izolowani. Polska jak widać po artykułach to państwo trzeciego świata. Pijący, menele zdają sobie sprawe z faktu że, ten kraj jest słaby, sądy są nie poradne a egzekucja prawa mizerna. W stosunku do nich zerowa. Stan taki pogłębia społeczna patologie i pobudza do popełniania przestępstw. Obejmowanie szczególną opieką polskiej patologi doprowadza do pogłębiania deficytu budżetu do zwiększenia wydatków (renty, zasilki, opieka medyczna) i pokazuje innym obywatelom jak żyć w tym kraju nie pracując czyli nie dając nic państwu. Większość rodaków którzy pracują, utrzymują rodziny a przedewszystkim ze swojej płacy niejednokrotnie niskiej utrzymują państwo płacąc podatki które są w dalszej kolejności rozdawane patologi. Jak długo taki stan potrwa? Jak długo to państwo wytrzyma finansowo? Jak długo rząd będzie okradać swoich obywateli? Chętnie poznalbym wasza opinie. Pozdrawiam Kisiel.

 4. Powinien awaryjne włączyć leżąc na dachu w krzakach. Awaria kierowcy i auta. Nieoficjalnie przyczyna wypadku była biała mysz.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL