690 680 960

Senator Bury o posłach PiS z Lubelszczyzny, którzy głosowali za Polskim Ładem: „Jesteście szkodnikami dla naszej Ojczyzny”

Wprowadzone wraz z początkiem stycznia zmiany podatkowe cały czas budzą ogromne emocje. Dzisiaj na temat Polskiego Ładu postanowił wypowiedzieć się lubelski senator Jacek Bury.

71 komentarzy

 1. wizerunek ważna sprawa

  Senator bury stwierdził że drożeją kury i nie może pojąć jak przy polityce klimatycznej za którą stoi rudy i jego banda, polityce wschodniego sąsiada za którą również odpowiada ta banda coś może drożeć. Tak drożeje a obecny Rząd wybrany przez prawdziwych Polaków jako jedyny coś z tym euro bajzlem próbuje zrobić Popełnia błędy ale jak ma ich nie popełniać jak druga strona nie stosuje zasad i cieszy się jak nam się coraz gorzej powodzi, wykorzystując do tego wszystkie możliwe środki. Panie właścicielu firmy wróć pan do tego na czym się znasz a brudną politykę, która wypacza zostaw pan innym. Zrób tak jak pewien pan co zrozumiał jakie błędy POpełniał i się z tego wycofał. Niektórzy tego nie rozumieją i zostaje im imię i pierwsza litera nazwiska a to dla wizerunku zdecydowanie za mało. Jest nadzieja bo pierwszego dnia wypełniania funkcji pan ludziom podziękował i tych ludzi dostrzegał a obecnie coś pana od nich odsuwa i karze szydzić z ich postrzegania świata. To jest droga fałszywa i skazana na ostracyzm większości społeczeństwa. Klakierów pan nie potrzebujesz a wyborców owszem.

 2. bura [***] sie odezwała, jak widze jego nazwisko przy owocach w markecie to nie kupuje, nie bedziesz sie za moje bogacił

 3. Fakt jednak jest taki, że molochy i korporacje siedzą w rajach podatkowych a Polskie małe i średnie firmy ledwo dyszą po pandemi, mnóstwo nie wytrzyma do końca roku. Niestety bez podatków tych firm państwo też się rozsypie. Współczuję partii politycznej którą wygra wybory w 2023, tego bałaganu to wystarczy na długo. Powrót do siły gospodarczej minimum 10 lat. I niech każdy myśli co chce jego prawo ale niestety prawdy nie da się zmienić.

 4. Brawo panie Jacku. Obecnie rządzący walczą z prywaciarzami jak za komuny, tylko kto będzie płacił podatki na budżetówkę jak zabraknie małych przedsiębiorstw?
  To jest gorsze niż komuna.

 5. Co on bierze?.

 6. To jest polityczna śmierć tego rządu i całego ugrupowania.
  Sobie wcześniej podnieśli pensje o 40 i 60% wiedzieli ile dokładnie wszystko zdrożeje zabezpieczając swój byt poselski i senatorski oraz ministerialny, Przeciętny robol z pensja 3010 – 3200 brutto zamiast zyskać bądź w ogóle nie stracić średnio stracił nawet 200 zł. W tym miejscu należy napisać przy WYBORACH podsumujemy was i wasze dokonania. A po zmianie rządzących zażądamy rozliczenia każdego z podjętych decyzji.

 7. Carlo Strasburgier

  To jakaś rodzina Jana Burego z „peezelu”?

 8. Pisi Ład. Jak zwykle czego się dotknął to spie…lą

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas