Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Senator Bury o posłach PiS z Lubelszczyzny, którzy głosowali za Polskim Ładem: „Jesteście szkodnikami dla naszej Ojczyzny”

Wprowadzone wraz z początkiem stycznia zmiany podatkowe cały czas budzą ogromne emocje. Dzisiaj na temat Polskiego Ładu postanowił wypowiedzieć się lubelski senator Jacek Bury.

71 komentarzy

 1. Oj, patrząc na odzew w komentarzach, chyba kogoś zabolały słowa senatora Burego. Słychać wycie? Znakomicie!

  • Nie czytałem „odedzwy” Burego. Ten typ jest po prostu śmieszny jako polityk(niech sie zajmuje tym na czym się zna). Obowiazkowe badania psychiatryczne dla osób chcących kandydować do sejmu, senatu, wyborów samorządowych!

   • Zapomniany malutki człowieczek poczuł możliwość przypomnienia ludziom o swoim istnieniu i próbuje się znów reklamować.
    A jeżeli chodzi o to, kto zniszczył polskie przedsiębiorstwa, to nieco starsi, pamiętają lata ’90, gdy rozwalano fabryki i duże zakłady nazywając je „zgliszczami po komunie”. A tak na prawdę chodziło tylko o to że były one kolebką związków zawodowych, i o kasę że szwindli.
    Starsi pamiętają sprzedaż banków obcemu kapitałowi i wyprzedaż majątku narodowego.
    Pamiętamy kto to robil!!!

    • Tak, tylko że w Niemczech inflacja jest 6 % a w Polsce prawie 9%, większa jest tylko w Turcji. Poza tym nie porównuj zarobków Niemca a Polaka. Przez takich „ekonomistów” jak ty jest taki burdel

     • Nie jestem i nie próbuje być ekonomista. Pamiętam tylko moje i innych cierpienia i ten brak jakiejkolwiek nadziei. Jak ludzie skakali z okien bo nie mieli co dać dzieciom do jedzenia.
      I taka młodość zafundowała mi UW, UD I SLD.

 2. Bury opowiada bzdury idiota nie nie wie że w całej unii Niemieckiej wszystko drożeje z powodu opłat klimatycznych.

 3. Tak tak tak. Najeżdżacie na niego dalej. Wszyscy ci co na niego szczują to na pewno nie przedsiębiorcy. A ci co go obrażają to zobaczycie co to bezrobocie i drożyzna jak poupadają mikro i male firmy. Te największe dadzą sobie radę. Tylko ile ich jest. Zatrudnia was wszystkich, cymbały?

 4. Kiedyś byłem w cyrku ale się uśmiałem z takich gości ( jak oni się nazywają)???.

 5. „Prezes PiS w wywiadzie dla agencji Reuters powiedział, że jest w stanie zaakceptować zmniejszenie tempa wzrostu gospodarki, jeżeli będzie to ceną za wdrożenie jego wizji Polski.”

  Fanatyk realizujący swoją chorą wizję, niszczący Polskę i Polaków.

  I jak tam z jego antyrosyjskością?
  – rekordowy import węgla z Rosji
  – usunięcie klauzuli zabezpieczającej przed skokową podwyżką ceny gazu z kontraktu z Gazpromem
  – możliwa sprzedaż stacji paliw węgierskiemu MOL-owi kierowanemu przez Rosję tylko po to, aby więcej kasy z Orlenu przelać do budżetu.

 6. Daj ludziom godne wypłaty a potem się wypowiadaj kundlu.

 7. Pod olimpem wczoraj naliczylem 16 samochodów które kosztują powyżej 100 tyś ludzie w Leroy Merlin zostawiają dziennie setki tysięcy gdzie ta bieda pytam się bo ja jej nie widzę?

  • Pewnie dlatego, że tefałęnu nie oglądasz.
   Bieda jest. Tylko to jest bieda której nie można pomagać programami socjalnymi, bo to jest „patologia 500+”, „nieroby” etc. Za to ci którzy najgłośniej ujadają, jeżdżą właśnie takimi samochodami o których piszesz, wielce „uciśnieni”.

 8. Niezidiociały mimo bulu

  do abc: proponuję w trybie pilnym uzupełnić Twoją wyliczankę – ale tym razem dokładnie i rzetelnie , żeby czytelnicy mogli czuć się bezstronnie doinformowani . Jeśli decydujesz sie na coś rób to dokładnie i rzetelnie bo ślepych narobisz . Tak na marginesie fanatyków również mamy więcej… i to z ostatnich lat 30 jak i obecnych – historię trzeba znać realnie a nie z autopsji.

 9. To nie wina Tuska?

 10. Nawet opozycja nie neguje, że 60% ceny energii to opłata za emisję CO2, ale tłumaczą; ,,to nie ma znaczenia, bo powinny stać wiatraki”. Właśnie stoją w mroźny, bezwietrzny dzień. Bez akumulacji energii, OZE jest dość problematyczne, Potężne stacje akumulatorów? Już sobie wyobrażam potężne zwarcie. Głupiego elektryka ciężko ugasić.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo