Schował się przed policjantami za szafą. Był poszukiwany

W jednym z mieszkań na terenie Lublina doszło do brutalnego pobicia. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, jeden z nich próbował schować się przez mundurowymi za szafą.

W jednym z bloków w dzielnicy Wieniawa w Lublinie doszło do brutalnego pobicia. Trzech mężczyzn wdarło się do mieszkania, a następnie pobiło 34-latka. Po wszystkim sprawcy uciekli i ukryli się w wynajmowanym lokalu w tym samym bloku.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, mężczyźni nie chcieli otworzyć drzwi. Mundurowi weszli siłowo do lokalu. Tam zauważyli dwóch mężczyzn.

Podczas sprawdzania wszystkich pomieszczeń wyszło na jaw, że jeden ze sprawców ukrył się za szafą. Był to 23-latek poszukiwany do odbyci kary pozbawienia wolności.

Wszyscy trzej mieszkańcy Lublina w wieku od 23 do 28 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, gróźb karalnych oraz naruszenia miru domowego. Może im grozić do 8 lat więzienia. 23-latek dodatkowo musi odbyć wcześniejszą karę.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie