Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Schodził z drabiny, spadł na ziemię. 70-latek zginął na miejscu

Wczoraj w miejscowości Kolonia Batorz doszło do tragicznego wypadku. 70-latek spadł z drabiny, mężczyzna zginął na miejscu.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę wieczorem po godzinie 19 w miejscowości Kolonia Batorz w powiecie janowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji z drabiny spadł starszy mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Niestety 70-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci wstępnie ustalili, że mieszkaniec gminy Batorz schodząc po drabinie, nagle spadł razem z drabiną na ziemię. Mężczyzna schodził z poddasza znajdującego się nad garażem.

2018-02-22 11:13:48
(fot. Policja Janów Lubelski)

2 komentarze

  1. Nie rozumiem tej głupiej wiejskiej mody, aluminiowa drabina postawiona na lodzie, czemu u licha nie wbudowano drabiny w ścianę, nie wspominając żeby chociaż jakieś uchwyty wybudować na powieszenie drabiny, może nie na całej wysokości sciany, ale chociaż kotwy na szczycie, koszt nie wielki a ludzkie życie pewnie nie raz zostalo odebrane przez glupi schowek 3m nad ziemią

  2. Jaka aluminiowa? Nie wiesz że na wsi drewniane drabiny (ręcznie wykonane) to nadal standard?
    Zastanawiam się, jak można zginąć upadając z drabiny która ma długość 4,5 metrów na końcu(mając za punkt odniesienia beczkę 1,5 metrową), a raczej schodzą nigdy nie staje się na ostatnim szczeblu więc można założyć stał na wysokości nie większej niż 3,5 metra. Czy z takiej wysokości spadając można zginąć?, no chyba że spadając uderzył się głową w te pniaki do pocięcia na opał.

Z kraju

Sport