Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód uderzył w bariery energochłonne na drodze S19. Utrudnienia w ruchu w kierunku Rzeszowa

W czwartek rano na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Występują spore utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Rzeszowa.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9.00 na drodze S19 w Słodkowie Pierwszym w powiecie kraśnickim, na odcinku pomiędzy węzłem Kraśnik Południe a węzłem Szastarka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o uderzeniu samochodu typu van w bariery energochłonne.

Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. W rejonie zdarzenia występuje blokada pasa awaryjnego i pasa prawego jezdni w kierunku Rzeszowa.

Służba drogi S19 oraz policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruch na lewy pas ruchu jezdni w stronę Rzeszowa. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11.00.

2 komentarze

  1. Kilka dni temu obserwowałem samochody poruszające się z prędkością 30, 40, 50 km/h po mieście. Niewiele więcej poza miastem. Było stosunkowo płynnie, spokojnie, bezpiecznie.
    Jedynie kolizji było więcej. Ale to tylko rozbite 15-letnie graty, więc mała to strata.
    I teraz mnie zastanawia – dlaczego przez cały rok nie można jeździć równie spokojnie?

    • Stosunkowo płynnie??? :)) 35 minut przejazd przez Nałęczowska to stosunkowo płynnie??? Niech zgadnę- jakiś intelektualny bliźniak Hałabały? bo bredzisz jak On.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo