Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Obaj byli poszukiwani, jeden przed policjantami schował się w kanapie

Zamojscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 43-latek łatwo nie chciał oddać się w ręce policjantów, więc schował się przed nimi w kanapie. Nie pomogło mu to.

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zamojskiej komendy pojechali do jednego z mieszkań na terenie Zamościa. Funkcjonariusze przypuszczali, że może tam przebywać mężczyzna, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Drzwi policjantom otworzył brat poszukiwanego. Zapewniał mundurowych, że poszukiwanego nie ma w domu. Jednak policjanci nie uwierzyli w jego słowa i postanowili sprawdzić pomieszczenia domu. W jednym z pokoi odnaleźli mężczyznę. Okazało się, że 43-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w kanapie – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Zamościu wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. 43-latek był karany za uszkodzenie ciała i przestępstwo przeciwko rodzinie. Poszukiwany został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi 6 miesięcy.

– Ten sam patrol zatrzymał również innego poszukiwanego. 23-letni mieszkaniec Zamościa został odnaleziony przez policjantów w mieszkaniu na terenie miasta. Do „odsiadki” ma karę pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat i dwóch miesięcy za przestępstwa z katalogu przeciwko wolności oraz przeciwko nietykalności cielesnej – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło.

Zgodnie z sądowym nakazem 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

Jeden komentarz

  1. To tak jak tatarusy: ratuuuunkuuuu duuusiiii mnnniieeee!!!!!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo