Rzucił się na policjanta, chciał odebrać mu broń. Padł strzał (zdjęcia)

Zaledwie miesiąc cieszył się wolnością mieszkaniec Lublina, który po sześcioletnim pobycie w więzieniu zaatakował policjanta chcąc odebrać mu broń. Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w ubiegły weekend rzucił się na jednego z funkcjonariuszy i usiłował odebrać mu broń. Wszystko zaczęło się od awantury domowej. Mieszkanka ul. Motorowej na Tatarach prosiła o pomoc funkcjonariuszy, gdyż jej 20-letni partner zachowywał się wobec niej agresywnie.

Mundurowi postanowili wyprowadzić agresora z mieszkania. Wtedy ten zauważył swoich kolegów i zaczął wołać by mu pomogli. Trzech młodych mężczyzn ruszyło w kierunku funkcjonariuszy żądając, aby uwolnili zatrzymanego. Jeden z nich rzucił się na funkcjonariusza z przedmiotem przypominającym paralizator i usiłował mu odebrać broń służbową. Policjanci wezwali pomoc i oddali strzał ostrzegawczy. Wtedy mężczyźni rzucili się do ucieczki w głąb osiedla.

Natychmiast ruszyły ich poszukiwania. Policjanci z komendy miejskiej i kryminalni z VI komisariatu niebawem ustalili mężczyznę, który dokonał czynnej napaści na funkcjonariusza. Aby wejść do niego do mieszkania konieczna była pomoc strażaków. Okazało się bowiem, że nie był on już taki odważny i ukrył się w specjalnej skrytce umiejscowionej za jedną z szafek.

 

 

Wczoraj podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Potem trafił do sądu, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za różnego rodzaju przestępstwa, w tym włamania, przestępstwa narkotykowe a także za czynną napaść na funkcjonariusza. Pod koniec listopada wyszedł z więzienia, w którym spędził blisko 6 lat. Teraz grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.

 


(fot. lublin112.pl, policja)

Zobacz również

28 komentarzy

 1. Osiedlowe cwaniaczki tylko w grupie mocni.

  • No i dobrze. Jechac tych frajerow. Wystarczy ze pojawi sie paru policjantow i juz kazdy ucieka, zostawiajac swoich osiedlowych „kumpli”.

 2. 20-latek który spędził 6 lat w więzieniu ? Z tej mąki chleba już nie będzie. Piękna przeszłość, żeby nie wyszedł już z pierdla. Niech tam zdechnie.

 3. Skandal, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 4. To nie ten co się awnturował , tylko pomagier , ja tak zrozumiałem siedział 6 kalendarzy.
  Teraz to dostanie z najwyższej półki.Wiem że koledzy nie wyprowadzą na człowieka i powinien to mieć na uwadze.

 5. do wora i do jeziora!

  • nie wiem ile kosztuje wór ale 9mm pestka w granicach 1 złotówki a ile wyniesie trzymanie śmiecia przez 15 lat ???? A i tak po wyjściu znów coś nawywija i znów trzeba będzie chwasta łapać i tak do końca jego zasranego życia !!! Chwasty lepiej się wyrywa póki są małe nie rozrosną się i nie rozsieją to każdy rolnik potwierdzi !!

 6. Kuzyn kupił w dobrej cenie mieszkanie w wieżowcu na Montażowej. Nawet nie zdążył się rozpakować jak go sprzedał ze stratą i przeniósł się na LSM. Całe Tatary!

 7. A koledzy, którzy chcieli mu „pomóc”? Też w areszcie, czy wolno latają?

 8. W USA za same wygciągniecie ręki z przedmiotem imitujacym broń w kierunku policjanta skończyło by się strzałem w głowę.

 9. I jeszcze trochę kamieni, żeby napewno było skutecznie.

 10. Tatary powinni ogrodzić wysokim murem.

 11. Czekamy teraz na komentarze patusow w obronie patus……. bandyty. Ze pokicjanci dranie sprowojowali- mogli nie ruszac to by sie nie awanturowal???????
  W normalnym kraju patus ktory chce wyrwac bron policjantowi To kwiczy z dziurami we lbie

  • Jak już dziury we łbie to już nie kwiczy nie 🙂

   Ale to prawda w Polsce policja ma przerypane z każdej strony, nieraz wolą dostać wp.. ..dol niż strzelić do pajaca ! Po pierwsze praktycznie zero wyszkolenia strzeleckiego po drugie pan prokurator i dziennikarze się rzucą na strasznego policjanta co zastrzelił biednego prawie niewinnego bandytę !!!

 12. I bardzo dobrze niech siedzi ale o chlebie i wodzie!!! Patologia z Tatar!!!!!!!!!!!

 13. eugeniuszgeniusz

  Wyłapać te szumowiny z Motorowej i odizolować, tam taka patologia są i normalni obywatele lecz ci pierwsi robią zły obrazek pozostałym. Brawo policja !

 14. Dyrdymałko Eustachy

  Dla oszczędności amunicji nie powinno być tego strzału tylko odrazy w środek czółka.

 15. Dołączył do stada Lisków, które trzymają się w kupie 🙂

 16. Jest człowiekiem gitem wiecie co to znaczy ch…j że zycie zmarnowane ale w głowie jak duma haha

 17. Tym razem to już powinna nastąpić utylizacja śmiecia.

 18. Pewnie w stówce by się zamknęło. Policzmy tak mniej więcej : parciany worek pomińmy, bo wtedy ścierwo by się wolniej rozkładało, ale za to trochę budowlanego wapna jak najbardziej. Pestka trochę jednak droższa niż złotówkę, noooo powiedzmy 6,50 zł. Wykopanie dołu półtora na dwa, (gdziekolwiek), plus zasypanie, myślę ża za 80 zł dało by się już z pryciarzami targu dobić.

 19. Aaron Fleischman

  „Pod koniec listopada wyszedł z więzienia, w którym spędził blisko 6 lat. Teraz grozi mu nawet 15 lat pozbawienia wolności.”

  Krewki młodzieniec po prostu doszedł do wniosku, że „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” :)))

 20. i skad sie tacy biora ?
  masakra

 21. Ale jakim trzeba być dzbanem, zeby tak na własne życzenie skopać sobie życie …
  Niech go zamknął na maksymalny wymiar. Jest jakaś szansa, że tam zdechnie.

 22. Ajak mam dla takiego smiecia o wiele wiele lepsze lokum zamiast trzymac darmozjada przez kolejne kilka lat to wyslac do pracy w kopalni.lub kamienilomach jak czyniono.za ,PRL tam.nie bylo opierdalanki za obywatelska kase

 23. Obywatel taki jak Ty

  Je…na patologia. Ten strzał ostrzegawczy powinien być w skroń.

 24. mogli oddać strzał ostrzegawczy w potylice tych cwaniaczków nikt byy nie płakał

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9689zł 0.26%
  • GBP 4.9496zł 0.1%
  • EUR 4.471zł 0.03%
  • CHF 4.2027zł 0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”