690 680 960

Ruch pod wiaduktem przy ul. Janowskiej zostanie wznowiony. Będą jednak utrudnienia

Od jutrzejszego poranka znów będzie można jeździć ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym. Nie oznacza to jednak końca utrudnień w ruchu, gdyż prace w tym miejscu wciąż będą prowadzone.

W środę od godzin porannych znów będzie można przejeżdżać pod wiaduktem na ul. Janowskiej w Lublinie. Kierowcom udostępniony zostanie jednak tylko jeden pas jezdni. Ruchem wahadłowym sterować będzie sygnalizacja świetlna. Gorzej będą mieli piesi i rowerzyści, gdyż od godziny 6 rano zamknięty zostanie chodnik i ścieżka rowerowa przy rzece Bystrzyca.

Rowerzyści zostaną skierowani na ścieżkę rowerową wzdłuż ul. Diamentowej i Romera. Chodniki ścieżka rowerowa w obrębie wiaduktu będą zamknięte do dnia 24 marca do godziny 7 rano.

Przypomnijmy, przejazd ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym został zamknięty w piątek nad ranem. Utrudnienia związane są z remontem wiaduktu, znajdującego się na przebudowywanym szlaku kolejowym Lublin – Warszawa.

(fot. Google Street View)
2018-03-20 19:05:38

31 komentarzy

 1. Zarzą dug jest zawiadamiany corocznie i zasypywany petycjami przeważnie o łatanie dziur podobnie urząd miasta.
  Drzewo stoi na chodniku który również należy do miasta więc daruj sobie takie rady, bo administracja nic do tego nie ma i mieć nie może. , Uschło dawno i gałęzie się sypią po zatem jest obraz głupoty urzęniczej i totalnej porażki , kto to zasadził a kto położył chodnik ?!!!!!
  Zamożność mieszkańców czy jest czy jej nie ma nic nie ma do wydeptanej scieżki z której korzystają wszyscy chcący przejśc na os,Konopnickiej więc i tą tezę sobiwe daruj. Wydeptana scieżka obok nowego chodnika wygląda idiotycznie i swiadczy tylko o pseudoinżynierze który ja tak zaplanował

 2. Co do komitetu mieszkańców był pomysł podczas pierwszej edycji budżetu obywatelskiego 5 lat temu / kilkuset podpisów zabrakło/ ale wyszła by z tego mała grupa więc nie miało te sensu , Mieszkańcy to w większości emeryci którzy ledwo wiążą koniec z końcem i im nie zależy a tłumaczenie takim dziadkom jest ponad siły , po za tym mieszka dużo studentów a tym wszystko zwisa.
  Jest możliwość to piszę i pisać będę niech wiedzą co powinni dawno zrobić !

  • To skoro ja mam sobie tyle darować, to Ty sobie daruj ten remont balladyny, bo jak widać oprócz biadolenia na lublin112 to nic więcej nie potrafisz wymyślić, żeby się coś w tej sprawie zadziało. Nawet jak Ci się chce podpowiedzieć co możesz zrobić to masz jakieś chore wyrzuty i pretensje.
   A jak nie ma normalnej ścieżki na Różanej to nie chódź tą wydeptaną, bo jeszcze ktoś życzliwy Cię podkabluje i dostaniesz mandat za chodzenie po trawniku i nieszczenie zieleni. Równie dobrze jak nie pasuje roszczeniowcu to możesz przejść na około alejkami z kostki brukowej, nic Ci się nie stanie jak nadłożysz trochę drogi.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ