Ruch pod wiaduktem przy ul. Janowskiej zostanie wznowiony. Będą jednak utrudnienia

Od jutrzejszego poranka znów będzie można jeździć ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym. Nie oznacza to jednak końca utrudnień w ruchu, gdyż prace w tym miejscu wciąż będą prowadzone.

W środę od godzin porannych znów będzie można przejeżdżać pod wiaduktem na ul. Janowskiej w Lublinie. Kierowcom udostępniony zostanie jednak tylko jeden pas jezdni. Ruchem wahadłowym sterować będzie sygnalizacja świetlna. Gorzej będą mieli piesi i rowerzyści, gdyż od godziny 6 rano zamknięty zostanie chodnik i ścieżka rowerowa przy rzece Bystrzyca.

Rowerzyści zostaną skierowani na ścieżkę rowerową wzdłuż ul. Diamentowej i Romera. Chodniki ścieżka rowerowa w obrębie wiaduktu będą zamknięte do dnia 24 marca do godziny 7 rano.

Przypomnijmy, przejazd ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym został zamknięty w piątek nad ranem. Utrudnienia związane są z remontem wiaduktu, znajdującego się na przebudowywanym szlaku kolejowym Lublin – Warszawa.

(fot. Google Street View)
2018-03-20 19:05:38

31 komentarzy

 1. Zarzą dug jest zawiadamiany corocznie i zasypywany petycjami przeważnie o łatanie dziur podobnie urząd miasta.
  Drzewo stoi na chodniku który również należy do miasta więc daruj sobie takie rady, bo administracja nic do tego nie ma i mieć nie może. , Uschło dawno i gałęzie się sypią po zatem jest obraz głupoty urzęniczej i totalnej porażki , kto to zasadził a kto położył chodnik ?!!!!!
  Zamożność mieszkańców czy jest czy jej nie ma nic nie ma do wydeptanej scieżki z której korzystają wszyscy chcący przejśc na os,Konopnickiej więc i tą tezę sobiwe daruj. Wydeptana scieżka obok nowego chodnika wygląda idiotycznie i swiadczy tylko o pseudoinżynierze który ja tak zaplanował

 2. Co do komitetu mieszkańców był pomysł podczas pierwszej edycji budżetu obywatelskiego 5 lat temu / kilkuset podpisów zabrakło/ ale wyszła by z tego mała grupa więc nie miało te sensu , Mieszkańcy to w większości emeryci którzy ledwo wiążą koniec z końcem i im nie zależy a tłumaczenie takim dziadkom jest ponad siły , po za tym mieszka dużo studentów a tym wszystko zwisa.
  Jest możliwość to piszę i pisać będę niech wiedzą co powinni dawno zrobić !

  • To skoro ja mam sobie tyle darować, to Ty sobie daruj ten remont balladyny, bo jak widać oprócz biadolenia na lublin112 to nic więcej nie potrafisz wymyślić, żeby się coś w tej sprawie zadziało. Nawet jak Ci się chce podpowiedzieć co możesz zrobić to masz jakieś chore wyrzuty i pretensje.
   A jak nie ma normalnej ścieżki na Różanej to nie chódź tą wydeptaną, bo jeszcze ktoś życzliwy Cię podkabluje i dostaniesz mandat za chodzenie po trawniku i nieszczenie zieleni. Równie dobrze jak nie pasuje roszczeniowcu to możesz przejść na około alejkami z kostki brukowej, nic Ci się nie stanie jak nadłożysz trochę drogi.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu