690 680 960

Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze żużlowe w Lublinie

W czwartek ruszyła sprzedaż karnetów na drugoligowe mecze żużlowe Speed Car Motor Lublin. Pierwszy mecz przed lubelską publicznością odbędzie się 19 marca.

Choć oficjalna prezentacja zespołu Speed Car Motor Lublin dla publiczności odbędzie się w sobotę 25 marca, to już od 18 marca będzie można podziwiać żużlowców w zmaganiach ligowych. Tego dnia bowiem lubelski team ma zaplanowany pierwszy mecz sparingowy, w którym zmierzy się na wyjeździe z Unią Tarnów. Na torze przy Al. Zygmuntowskich zawodnicy pojawią się dzień później, gdzie znów rywalizować będą z zawodnikami z Tarnowa.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż karnetów na rozpoczynający się sezon. Dystrybucja prowadzona jest za pośrednictwem portalu kupbilet.pl oraz stacjonarnie w punktach STS i Empik. Kibic po zakupie vouchera przez serwis kupbilet.pl będzie mógł zrealizować go w punktach sprzedaży na stacjach kontroli pojazdów Speed Car w Lublinie przy ul. Lubartowskiej i ul. Jana Pawła II.

Karnet na sezon zasadniczy kosztuje 108 złotych. Kupując karnet kibic płaci jak za bilety ulgowe, oszczędzając 36 zł na całym sezonie. Dodatkowo kupując karnet, jego posiadacz bezpłatnie może obejrzeć finał Srebrnego Kasku i eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych rozgrywane na Stadionie Miejskim w Lublinie. Posiadacze karnetów na sezon zasadniczy będą mogli wprowadzić bezpłatnie na każdy mecz dzieci do lat 12, oraz będą mogli nabyć bilety na finałową rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) w cenie biletu ulgowego 40 zł.

Z kolei ceny biletów jednorazowych na sezon 2017 kształtują się następująco: bilet normalny na jeden mecz kosztuje 24 zł, ulgowy 18 zł, dla dzieci do lat 12 płacą złotówkę a osoby niepełnosprawne wchodzą za darmo. Bilety będzie można kupić również na stacjach Speed Car. W najbliższym czasie rozpocznie się także sprzedaż karnetów na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Karnety obowiązujące w sezonie zasadniczym będą sprzedawane w cenie 300 zł/sztuka.

(fot. ilustr. pixabay.com)
2017-03-09 22:21:22

2 komentarze

  1. A na sparingowy mecz można wejść oraz czy będą bilety i o której godzinie.

  2. Wkoncu prawdziwy rodzinny sport w Lublinie?

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas