Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Roczne dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Policjanci zatrzymali pijaną matkę

W czwartek do włodawskiego szpitala trafiło roczne dziecko z obrażeniami ciała. Policjanci zatrzymali matkę dziewczynki, kobieta miała w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.

W czwartek około godziny 21 policjanci z Włodawy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że do szpitala trafiło roczne dziecko z obrażeniami ciała. Dziewczynkę do szpitala przywiózł jej ojciec, który po powrocie z pracy zastał płaczące dziecko z obrażeniami ciała i kompletnie pijaną matkę.

Policjanci na miejscu przebadali kobietę alkomatem. Jak się okazało matka dziewczynki miała ponad 2,6 promila alkoholu. 45-latka z gminy Hanna została zatrzymana za sprawowanie opieki nad dzieckiem pod działaniem alkoholu, w wyniku czego w nieustalonych na tą chwilę okolicznościach doznało ono obrażeń ciała.

Mundurowi cały czas badają okoliczności tego zdarzenia. Za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przez sprawowanie opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

27 komentarzy

 1. Tak działa 500 plus, skala pijaństwa i patologii jest ogromna dzieci nic z tego nie mają poza przykrymi doświadczeniami.

  • Dokładnie tak, dobra zmiana.

  • Mają…. rosnący dług publiczny! który będą spłacać gdy dorosną, tak jak my spłacaliśmy długi Gierka aż do 2012 roku

   • To PO wymusiło na 1-wsze dziecko a teraz licytowało że da więcej. Uszka szambem ci zalało?

    • PIS i PO to takie samo zło, partie które od lat wymieniają się kadrami
     „bywalec” jeszcze nie zalało szambem, może powinieneś się mocniej postarać i więcej go wyprodukować

    • to pis dał na pierwsze dziecko bo były kolejne wybory. mozg szmbem zalało ?

     • 13- kę to ma Pan ode mnie
      a od PO miałby Pan 13-kę ale córkę dla kolegi

      • W ciągu jednego miesiąca to zarobię kilka tych Waszych trzynastek biedaki, a Wy sie jaracie ochłapem.

    • W TVPiSie takich głupot Ci nagadali? Co, nagle sie wypierają, że to była inicjatywa PiS, bo pieniażki się kończą i trzeba na kogos zwalić, żeby jak zwykle PiS był święty?
     Jak można być aż tak ślepym i nie myślącym, żeby nie widzieć jak jawnie i publicznie PiS robi głupków ze swoich wyborców wciskając im kit za kitem, wiedząc doskonale przy tym, że łykną wszystko co się im powie. Wam się już nie da nic przetłumaczyć, nawet pokazując przysłowiowym palcem gdzie, kiedy i jakie fałszywe słowa padły z ust polityków, których tak popieracie, jedyne co macie do powiedzenia to że PO to, PO tamto, zupełnie jak zaprogramowane robociki.

  • Co za rozumowanie Jeśli zdolny jesteś sięgnąć pamięcią kilka lat wstecz to przypomnij sobie stare miasto lubartowska czy kowalską co tam sie działo i dzieje nadal Patologia była jest i będzie tylko skala moźe być inna Jak ci oczy otua bolkiem zarosły to nigdy tego nie dostrzezesz

   • Owszem.Patola była,jest i będzie….jeszcze więcej. Teraz mają motywację do klepania kolejnych na większą skalę.

   • Z patologią jest jak z wirusem, były ogniska patologii a teraz patologia jest rozsiana po całym kraju za sprawą 500 plus i innego socjalu którym PiS obdarował niewłaściwe osoby. A news jest taki że w Rudzie Śląskiej wypadło roczne dziecko a babcia pijana.

  • Alkoholik zawsze znajdzie pieniądze na alkohol, nie ważne czy na przepicie 2500 miesięcznie czy 250… ale są rodziny, gdzie pieniądze się przydają gdzie nie ma alkoholu, narkotyków, przemocy, jest tylko bieda, bo np. ojciec się wypiął i zostawił kobitę samą z dziećmi, a trzeba opłacić rachunki, kupić jedzenie, wysłać dzieci do szkoły… a MOPR/MOPS rozkładają ręce… i wtedy 500+ robi różnicę i pomaga.

  • Jak byś miał dzieci stary kawalerze nie pisał byś tych bzdur.

 2. ,pisalem wczoraj ze jak ma sie na chlanie bo pisiory kupili glupich wyborców za 500 to teraz bedzie coraz wiecej takich info,tylko dzieci cierpią ale kaczor niema to nierozumi

 3. Co za rozumowanie Jeśli zdolny jesteś sięgnąć pamięcią kilka lat wstecz to przypomnij sobie stare miasto lubartowska czy kowalską co tam sie działo i dzieje nadal Patologia była jest i będzie tylko skala moźe być inna Jak ci oczy otua bolkiem zarosły to nigdy tego nie dostrzezesz

 4. Kolejna pijaczka co nie może się pogodzić z przegraną czaskowskiego.

  • Ty zacznij się już godzić z tym, że za 3 lata będziesz płakał gdy „możni” tego kraju odejdą od władzy, a za 5 jeszcze bardziej, od razu lepiej zapisz się na terapię.

 5. Menelica z kodu.

 6. Wczoraj była wypłata 500 plus .Nie dziwię się.

 7. Przegrali i piją elyta czaskowskiego ?

 8. 500+ przeszkadza starym kawalerom i pannom nieudacznikom życiowym.

  • To dobre, akurat jak byś się rozejrzał to tym pieniedzy nie brakuje, nie muszą brać żadnej ochłapowej zapomogi 😀

 9. Wczoraj wypłacali po 500 to się nie dziwię.

 10. Olo popatrz sobie na tych starych kawalerów i panny jak oni wyglądają ,jakie mają wykształcenie ,nieruchomości ,auta i potem popatrz na siebie i większość beneficjentów 500+ …jest kontrast .Ci pierwsi mają wysoki standard życia i jeszcze nadmienię ,że tę zapomogę stary kawaler wymyślił..

Wiadomości z info112