690 680 960

Przyjechał melexem na rosół, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie

Puławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który przyjechał melexem do jednego z lokali na terenie Puław po rosół. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na terenie Puław. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna jadący melexem jest prawdopodobnie nietrzeźwy.

Z zawiadomienia świadków wynikało, że kierujący melexem jedzie po chodniku i ścieżce rowerowej, wyrzucając po drodze butelki po alkoholu. Następnie mężczyzna miał zaparkować pojazd w pobliżu sklepu oferującego dania gotowe i udać się na posiłek.

W lokalu mundurowi zastali mężczyznę oczekującego na podanie rosołu. Krótka rozmowa pozwoliła stwierdzić, że zgłaszający mieli rację. Badanie wykazało, że 49 latek z gm. Końskowola miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

Co więcej, nie posiadał on prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane kilka lat wcześniej. Nieodpowiedzialny kierowca za swoje czyny odpowie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Rosół to bardzo pożywna zupka. Dobra na kaca.

 2. on kaca raczej niemiał to na zagryche,a tak wogóle dali mu zjesc?bo tera 48 godz o suchym pysku

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Same rekordy ostatnio

 4. Dali mu chociaż zjeść?

 5. Nie jadam tłuszczu z wodą.

 6. Teraz, przez jakiś czas powinien nie mieć kłopotu z kupowaniem gotowych dań, tylko mieć je za darmo. Nawet częściowo za moje pieniądze – a niech tam!

 7. Za takie coś to ku*** do piwnicy na komendzie i kto chce pała w łapę i napier***. Ku*** rosołu się szmaciarzowi zachciało.

 8. teraz tak niestety nie wolno jedyna okolicznosc lagodzaca to ze jechal pojazdem na prad….

 9. A tak w ogóle to na melexa trzeba mieć B?

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas