690 680 960

Riad Haidar pozbawiony funkcji ordynatora szpitala w Białej Podlaskiej. Jak wyjaśnia, to decyzja polityczna

Po 30 latach pracy na rzecz noworodków i kierowania jednym z najlepszych w kraju oddziałów tego typu, Riad Haidar został pozbawiony stanowiska. Jak tłumaczy, jest to decyzja polityczna podjęta przez dyrektora placówki, radnego Zjednoczonej Prawicy.

36 komentarzy

 1. I bardzo dobrze , trzeba było kierować szpitalem a nie pchać się do polityki i to z list wiadomo jakich ….jest posłem to niech teraz ,,posłuje,,….a stanowisk takich jak ordynator to chyba nie dostaje się dożywotnio , co ?

 2. Roobin(nie hoody)

  HOP HOOOP. Mniej żółci komentatorzy. Pan Ordynator powinien napisać np: W związku z wyborem na posła RP zgłaszam rezygnację z funkcji ordynatora, albowiem funkcja publiczna wymaga całego mojego zaangażowania i dla dotychczas pełnionego obowiązku nie będę mógł poświęcić wymaganego czasu. Pracy zawodowej poświęciłem ponad 40 lat, co skutkuje pozycją oddziału w rankingach krajowych.
  A nie żałosne: przestaję pełnić obowiązki…. Nie jest to funkcja I sekretarza KC KPZR ( dla młodych Rosja). Pozdrawiam Pana Posła i życzę owocnej pracy dla Dobra Wspólnego.

 3. A ja osobiście cieszę się że PiS usuwa karierowiczów poprzedniej zmiany pamiętam że tamci byli jeszcze gorsi

 4. Przestańcie wypisywać bzdury , jak on chciał być Ordynatorem jak go w ogóle nie ma ? Został Posłem , wybrał karierę polityczną i nastąpiła naturalna kolej rzeczy .Pan Haidar nie wykazał się klasą , gdyż uczciwie powinien zrezygnować sam .

 5. I czy obecnie w Polsce nie rządzą faszyści i bolszewicy? Na to wygląda .Ale i na na nich przyjdzie koniec

 6. Ubawiły mnie te komentarze setnie :)) Sam artykuł z resztą nie mniej 🙂 To że „posłowanie” wyklucza pełnienie innych płatnych funkcji jakoś wszystkim umknęło? Nie bardzo widzę o co ten szum… toż teraz będzie mógł się w pełni oddać walce o małżeństwa jednopłciowe oraz adopcje dla par homoseksualnych.

 7. Obecni czynownicy nie cierpią kalek, chorych, niepełnosprawnych, gdyż uważają, że to „kara boska”.

 8. Tylu młodych zdolnych ale starzy nie chcą oddać kury znoszącej złote jajka.

  • Młodych, zdolnych już jeden przygłup pożegnał słowami „niech jadą”.
   Nie przewidział tylko, że rzeczywiście pojadą.
   W Polsce brakuje obecnie 30 tysięcy lekarzy.
   Gdyby nie pracujący 70, a nie rzadko 80-latkowie to już dawno cały system POZ by się posypał, a wraz z nim duża część opieki szpitalnej.

 9. Albo jest sie lekarzem albo posłem. jednego komucha usuneli ale dzieci z internetu podniosły krzyk jaka to krzywda się stała.

 10. Albo bycie posłem i zaszczytna służba państwu albo bycie ordynatorem i zaszczytne służba społeczeństwu i bardzo dobrze jest dorosły a dorosły człowiek po wybraniu na posła powinien złożyć sam rezygnację że stanowiska tak by było etycznie. Albo pensja ze szpitala albo dietka poselska

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas