Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi miał prawo jazdy od niespełna pół roku. Stracił je na trzy miesiące

Kierowca audi jechał z nadmierną prędkością, został zatrzymany przez patrol drogówki. 19-latek, który od niespełna pół roku miał prawo jazdy, stracił je na trzy miesiące.

W miniony piątek około godziny 22 biłgorajscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

19-latek w miejscowości Panasówka poruszał się samochodem z prędkością 113 km/h. Mężczyzna, który prawo jazdy posiadał od niespełna 6 miesięcy, stracił je na trzy miesiące. Co więcej 19-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nadmierna prędkość jest przyczyną wielu wypadków drogowych.

(fot. Policja)

17 komentarzy

  1. prędkość sama w sobie nie zabija i nie okalecza ale jej gwałtowna utrata to już inna bajka .

  2. Wielce mi artykuł nie On pierwszy i nie ostatni,codziennie jest setki takich przypadków,Młody z dorwał prawko jeszcze się nie wyszalał z czasem i pokora przyjdzie.Starsi kierowcy też przekraczają prędkość i też im zabierają uprawnienia,a że dostał mandat i punkty to normalne,zadziwił bym się gdyby opisali że zabrali prawko ale mandatu nie dali.Standardowe sytuacje na naszych drogach i cóż możemy sobie życzyć w Nowym Roku aby było bezpieczniej i cóż więcej?

  3. Zdjęcie do artykułu zostało zrobione w puławach,a zdarzenie miało miejsce w Panasówka.