690 680 960

Rezerwa: Strażacy gaszą pożar stert ze słomą

W czwartek we wsi Rezerwa, w powiecie lubelskim w gminie Wysokie, doszło do pożaru dwóch stert ze słomą. Na miejscu działają cztery zastępy strażaków.

Do pożaru dwóch stert ze słomą doszło w czwartek we wsi Rezerwa w gminie Wysokie. Akcja gaśnicza trwa już od kilku godzin, na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej, jeden z PSP i trzy z OSP.

W pożarze nikt nie ucierpiał, trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Niewykluczone, że sterty mogły zostać podpalone.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Dominika – Dziękujemy!

2016-08-18 15:55:47
(fot. nadesłane Dominik)

11 komentarzy

 1. Ktoś podpalił. Nie wiem kto.

 2. Ta sterta płonie już od pon bo pożar został zauważony w nocy z poniedziałku na wtorek codziennie się rozpala :/

 3. Pozdrawiam pseudoochotników z pierwszego zdjęcia – bez hełmu w sztormiaku i gumowcach o dżinsach nie wspomnę – gratulacje panowie a co na to Państwowa Straż Pożarna która była na miejscu akcji . WSTYD .

  • Panowie w gumiakach to OSP Guzowka ?

  • Jak nie masz nic madrego do powiedzenia to lepiej nie komentuj , wcale nie musieli jechac na ten pożar niech by chlopaki z psp sami gasili , a co do kasku na glowie faktycznie sa bardzo potrzebne w tej sytuacji bo moze spasc na glowe jakas belka drewniana ,chlopaki z psp podziękowali za pomoc tym ,, pseudostrazakom ” . A Ty pseudointernauto nie czepiaj sie byle guw..a

   • Zluzuj szorty kolego i nie spinaj się tak to jest taki trochę Hyde park 😉

   • Popierwsze jak nie są w KSRG to mogą być ubrani jak chcą,osp dawno tak robiła,a jak ktoś do samego siebie niema szacunku i nie chroni swojego życia i zdrowia to niech się nie bierze za ratowanie czegoś i kogokolwiek ,przykro mi czasem usłyszeć słowa „dzielne chłopaki z osp”sam jestem strazakiem i ochrona własna i otoczenia jest najważniejsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co ma się spalić to się spali

 4. A Jagusi z Antkiem tam nie było?

 5. DO-Komendant.PIS wstrzymał dotacje na zakup umundurowania dla osp i dlatego te braki,jak na fotkach-WSTYD !!!

 6. Pacz Zenek podpalić nie było komu, a do ogniska to wszyscy lecą :-P;-)

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas