Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ratownik medyczny wchodził po balkonach, aby uratować usiłującą skoczyć kobietę

Udało się uratować kobietę, która w piątek usiłowała wyskoczyć z balkonu jednego z bloków w Lublinie. Błyskawicznie zareagował ratownik medyczny.

W piątkowy wieczór służby ratunkowe zostały powiadomione, że z jednego z bloków w lubelskiej dzielnicy LSM chce wyskoczyć starsza kobieta. Na miejsce skierowana została straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, kobieta w wieku 85 lat chciała skoczyć z balkonu. Ponieważ nie była w stanie przejść przez barierkę, przyniosła taboret i usiłowała wejść na niego, aby pokonać przeszkodę.

Jak nas poinformowano, błyskawicznie zareagował jeden z ratowników medycznych. Podciągając się z balkonu na balkon dotarł do kobiety i odepchnął taboret. Następnie kobieta została bezpiecznie sprowadzona na dół i przetransportowana do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Ratownik medyczny wchodził po balkonach, aby uratować usiłującą skoczyć kobietę

Ratownik medyczny wchodził po balkonach, aby uratować usiłującą skoczyć kobietę

(fot. nadesłane – Ania)

28 komentarzy

 1. Chłopak z porywu serca zadziałał , super – jeśli by był na kontrakcie , a takich większość – spadłby , ON i Jego rodzina byliby bez środków do życia … Polska rzeczywistość – każdego dnia ratownicy ratują życie i zdrowie , bez medialnego splendoru jaki mają strażacy czy policjanci …

 2. narazal swoje i cudze zycie to do jego obowiazkow nie należy mandat dla niego

 3. Żyt Piasecki -ten łysy z brodo mordo

  LSM i wszystko jasne . Najwięcej ogłoszeń „matrymonialnych” w mieście jest właśnie z LSMu to znaczy że najwięcej tam dziwek mieszka .Dilerzy narkotyków w każdym bloku. Mordercy swoich matek żywicielek jak na B.Śmiałego . Patologia i dno tam tylko by chciała mieszkać .Najgorsza dzielnica w mieście .Syf , kiła ubóstwo i pospólstwo na każdym kroku. Tfffuuu .

 4. Prawdziwy Bohater. Podjąć takie ryzyko, żeby uratować życie drugiego człowieka. Dziękuję. Wielki Szacun.

 5. „”bohater „”niech się goni.a ona na słup energetyczny!!!!

 6. To wszystko przez PiS (pisiory i takie tam ) ja pier ole co wy w głowach macie . Nie mogę . Sami sobie w kolano strzelanie. .
  7 lat temu był dostatek i wszyscy żyli dobrze . Nie mogę z Was. Mało inteligentni . Nie wspomnę że 7lat temu to niektórzy niepatrzyli na zarobki tylko szli pracować do zakładu bo chociaż na czas wyplacali . (Wszystko to wina PiS Janusze)

 7. A i teraz Jeszcze szanowni kowalscy i Janusze film vegi obejrzeć musicie . Tam cala prawda o TYCH ZLYCH PISIORACH . Nigdy nie komentowałem ale jak człowiek poczyta troszkę komentarze to słabo się robi . Co wy w głowach macie ? . W to wszystko wierzycie a po zasiłek na dzieci pewnie Janusz pierwszy stoi . Ale tak to już jest u nas . Eh szkoda gadać.

 8. Ludzie co wy tak tymi partiami kłapiecie? Płaci wam któraś za to? Każdej jednej chodzi tylko o to, żeby im było dobrze, a nie społeczeństwu i wcale lepiej kiedyś nie było, nie jest i uwierzcie… nie będzie.

 9. Panią od dawna zaniedbuje rodzina i to nie pierwsza taka akcja, dobrze że TYM RAZEM nic się nie stało…

Wiadomości z info112