Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Radiowozy w całym kraju się zatrzymały. Funkcjonariusze oddali hołd kolegom, którzy zginęli na służbie (wideo)

We wszystkich radiowozach na minutę uruchomione zostały sygnały świetlne i dźwiękowe. W ten sposób policjanci oddali cześć swoim kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków.

32 komentarze

 1. Ostatnie 8 lat to zbyt pobłażliwa policja, oby juz za tydzień nowy rząd pana Donalda zadbał o to zeby nikomu nie przyszlo do glowy wyciągnąć łapy do funkcjonariusza. Zeby bylo jak na zachodzie, gdzie policja dwa razy nie powtarza polecen, króciutko ze spoleczenstwem. Chcieli demokratycznych standardow to niech bedzie jak w protestach zoltych kamizelek, przeciez we francji jest demokracja.

  • a ile osób zostalo martwych na polkicyjnych „dołkach” ? Napiszesz, jesteś z milicji więc powinieneś wiedzieć

 2. Lepiej by było żeby się zatrzymali przy zamarzającym dziecku pajace

 3. Przykre no ale za niedochowanie staranności płaci się czasami wysoką cenę. Zawód jak każdy inny, może obarczony odrobinę większym ryzykiem ale chyba idąc do policji liczą się z tym. Dlaczego taki lament na całą Polskę? Nikt nie robi takiego halo z powodu śmierci górnika, budowlańca czy kierowcy. Dlaczego więc tu mamy się podniecać? Bo ktoś dał ciała i nie przeszukał porządnie zatrzymanego? Kpina!

 4. Zemsta mechanika

  Żal chłopaków…

 5. Jeszcze jedna sprawa rodem z rosji i nkwd. Aresztowana zostaje kobieta, ostatnimi którzy ja trzymają żywą są policjanci. Za 2 miesiące rodzina odkrywa, że nie żyje (przypadkowo, bo myślą że jest w areszcie). Ktoś zrobił sekcje zwłok (prawdopodobne ciężkie pobicie), ktoś stwierdził zgon (chyba był prokurator)? Układ jest żywy, bo pobicie ze skutkiem śmiertelnym to ciężkie przestępstwo a sprawy nie ma. To jest przerażające, w jaki sposób człowiek może zniknąć w naszym kraju.

 6. Według mnie, policjanci zlekceważyli procedury, przejęli więźnia do konwojowania bez przeszukania i sprawdzenia poprawności obezwładnienia. Pistolet czarnoprochowy to dosyć spory przedmiot, którego nie znaleźli bo nawet przecież nie szukali. Oczywiście żal życia dwóch ludzi ale stracili je przez własną bezmyślność.

 7. Dajcie podwyżkę bo ciężka służba

  Oni od zawsze pracują, jakby byli zatrzymani. Gość mi przerysował w centrum auto i to po całej długości, kamera na kamerze, ale pan policjant na głowie stawał, żeby mnie tylko zniechęcić do zgłoszenia tego. Finalnie przyjął, jak powiedziałem, że do BSW na Narutowicza daleko nie mam. Sytuację uratował świadek, który wszystko widział i zostawił do siebie kontakt. Etos pracy(bo nie służby) jest w tej formacji obrzydliwy.

  • Moje zgloszenie było podobne. Zarysował mi samochód osobnik z DHL. Bylo nagranie, byli świadkowie a milicja odpisała mi po tygodniu, że nie mogą znaleźć adresu kierowcy z DHL…. Coorwa. W DHL jeździe niewidoczny duch bez adresu…

 8. 8 lat rządów pis pogrzebało tą formację. Szkoda chłopaków i ich bliskich ?

 9. Jak granatnik by się przekręcił po tym co sam odwalił to żałoba narodowa i uj wie co jeszcze. Codziennie ludzi umierają w pracy w wypadkach i nikt im szopki na cały kraj nie robi.

Dodaj komentarz

Z kraju