Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przytoczno: Ukradł telewizor a na drugi dzień oddał sprzęt i 400zł zadośćuczynienia

Do niecodziennej kradzieży doszło w Przytocznie. Złodziej ukradł telewizor a na drugi dzień oddał go z nawiązką.

Do zdarzenia doszło w środę w Przytocznie. Jeden z mieszkańców powiadomił policję, że do jego domu ktoś się włamał i ukradł telewizor. Starty zostały oszacowane na 1000zł. Poszkodowany jednak już na drugi dzień odzyskał swój sprzęt. Ktoś postawił telewizor pod drzwiami domu i dołączył do niego 400zł.

Policjanci, pomimo wyrzutów sumienia włamywacza, rozpoczęli jego poszukiwania.

– Mundurowi wpadli na trop podejrzanego i zatrzymali go wczoraj rano. Jest to 32–letni mieszkaniec powiatu puławskiego. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

2015-03-07 12:01:06
(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. Takie rzeczy tylko w Polsce… Policja to mafia bez empati. []!

  • dobrze że ty masz empatie w sobie !!!
   a to że jest napis że grozi komuś 10 lat więzienia to nie znaczy że taki wyrok dostanie( IQ włącz) a tylko że to jest maksymalny wyrok jaki grozi za kradzież ,

 2. brawo za wypożyczenie telewizora na jedną noc z godziwą zapłatą 10 lat więzienia , za zabicie na przejsciu młodej kobiety i ucieczka 4 lata
  P.s. super promocja …. Ja wypożyczę dwa telewizory za jedyne 500 zł

  • bo „władza” w Polsce jest bezkarna, no i mają tzw. sądy koleżeńskie, dzięki którym mogą liczyć na wyroki śmieszne

 3. Co nie zmienia faktu, że Policja to bezkarna instytucja. Prawo polskie to kabaret 😉 Brakuje drugiego Piłsudzkiego, który pokazałby jak powinno się rządzić państwem.

 4. Tylko po co go ścigać? Jeżeli ktoś zrobił coś pod wpływem powiedzmy nie wiem, emocji , alkoholu itp. , poczuł się do winy i naprawił to co zepsuł i jeszcze zapłacił zadośćuczynienie to zamyka się sprawę!! Nie płacę za to by ścigać takich ludzi , tylko za to by łapali prawdziwych przestępców. Koledze ukradli rower, za miesiąc czasu sprawa umorzona bo patologia w rodzinie złodzieja, mi wybili szybę, ukradli radio sprawcy złapani, sprawa w sądzie i co, jak nie dostałem żadnych danych nawet nie mogłem cywilnej założyć by odzyskać straty. Zdarli mi listwę z drzwi , też złapani i ta sama śpiewka. A teraz płacę za postępowanie , gdzie nikt nikomu krzywdy nie zrobił, głupi wybryk i naprawione szkody, no paranoja.

 5. troche od tematu, ale co jeśli ukradną nam sprzęt? macie jakies dobre zabezpieczenie? może – Centralny Rejestr Przedmiotów Ruchomych (CRPR). Jest to serwis internetowy, gdzie zapisujesz na podstawie numerów seryjnych wszelkie rzeczy, o których utrate się boisz, a które posiadają swoj numer seryjny. Jest to tez bardzo wygodne rozwiazanei jak kupujemy coś, np. przez Internet – wtedy mozemy sprawdzic w rejetrze czy osoba, ktora sprzedaje dany przedmiot jest jego faktycznym właścicielem. Z tego co się orientuje poza serwisem pod adresem http://www.crpr.pl maja tez swoj profil na fb.

Wiadomości z info112