Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przy Bramie Krakowskiej napadł na kobietę i zabrał jej pieniądze z kapelusza. Odpowie za rozbój

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który napadł w rejonie Bramy Krakowskiej na kobietę i ukradł jej pieniądze. 41-latek posiada kryminalną przeszłość, wkrótce za rozbój odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 21 w rejonie Bramy Krakowskiej w Lublinie. Do kobiety, która grała na ukulele, podszedł nieznajomy mężczyzna i zaczął domagać się pieniędzy. Kiedy Lublinianka odmówiła, ten wyciągną jej siłą z kapelusza 40 zł. Kobieta próbowała odzyskać swoją własność, jednak sprawca ją odepchnął i uciekł.

Sprawą od razu zajęli się operacyjni z komisariatu I w Lublinie. Funkcjonariusze sprawdzili pobliskie monitoringi. Dzięki zebranym informacjom szybko ustalili, że za napadem stoi 41-letni recydywista. Mężczyzna jest dobrze znany funkcjonariuszom z powodu kryminalnej przeszłości.

Sprawca dzisiaj usłyszy zarzuty dotyczące kradzieży rozbójniczej. Policjanci wnioskować będą o tymczasowe aresztowanie sprawcy. Mężczyźnie może grozić do 7,5 roku więzienia.

(fot. Policja Lublin)

45 komentarzy

  1. Zutylizowac..poco to karmić za podatników pieniądze;)

  2. wyrwać chwasta. Dobranoc

  3. dla 40zł. tak się zhańbić? wyrwać patola.

  4. 11 września szwendał się po parkingu przed Archikatedrą i zgrywał cwaniaka. Ja go olałem, ale pewnie niektórzy dawali mu szmal za „pilnowanie” samochodów.

  5. Mamy doskonały przykład jak będzie wyglądał nowy Ład:)

  6. Ale cienias, nawet nie potrafi zarobić pieniędzy .

  7. do komory gazowej i przerobic na mydlo i zrobic cos z niczego

  8. pokazywac te mordy patologiczne

  9. Gadałem z ziomkiem, wydawał się miły 😀 Dałem mu 3 zł, kupiłem Kebaba 😀 Nie wierzę, że takie coś zrobił xd