Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przekroczył prędkość, był nietrzeźwy. „W nocy wypiłem kilka piw”

W niedzielę w południe w miejscowości Karwacz policjanci zatrzymali jadące z nadmierną prędkością audi. Za kierownicą auta siedział nietrzeźwy 32-latek. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że w nocy wypił kilka piw i sądził, że nie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Z wysoką grzywną, karą pozbawienia wolności i co najmniej trzyletnim zakazem kierowania pojazdami musi liczyć się 32-latek z powiatu łosickiego.

W niedzielne południe, mężczyzna w obszarze zabudowanym w miejscowości Karwacz w powiecie łukowskim jechał samochodem marki Audi z prędkością 77 km/h. W trakcie kontroli policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mundurowym tłumaczył, że w nocy wypił „kilka” piw i nie sądził że znajduje się jeszcze pod działaniem alkoholu.

32-latek stracił już prawo jazdy i wkrótce usłyszy zarzuty. Mężczyzna będzie się tłumaczył przed sądem ze swojego zachowania na drodze.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Jakim trzeba być dzbanem,by jadąc po pijaku przekraczać przepisy.

  2. Niech się tłumaczy ze MIMO STANU NIETRZEŹWOŚCI PORUSZAŁ SIĘ PRAWDŁOWO

  3. JAKIM TRZEBA BYĆ IMBECYLEM ŻEBY PO PIJAKU WSIADAĆ ZA KÓŁKO PO TAKIM NUMERZE NA DŁUŻEJ POŻEGNA SIĘ Z PRAWKIEM AUTEM I KASĄ XDDD

Z kraju

Polityka i społeczeństwo