690 680 960

Przekroczył limit punktów karnych za wyczyny na drodze. Odzyska uprawnienia po powtórnym egzaminie (wideo)

Świdniccy policjanci ukarali kierowcę opla dwoma mandatami. Pierwszy był za omijanie pojazdu pod niepodniesionymi jeszcze zaporami na przejeździe kolejowym, drugi zaś za nadmierną prędkość. 26-latek będzie musiał przejść powtórny egzamin sprawdzający kwalifikacje, ponieważ przekroczył limit punktów karnych.

W miniony piątek policjanci ze świdnickiej drogówki zarejestrowali rażące naruszenia zasad ruchu drogowego przez 26-letniego kierowcę opla.

Mężczyzna na jednym z przejazdów kolejowych w rejonie Świdnika, bezpośrednio po przejeździe pociągu, ominął „slalomem” niepodniesione jeszcze zapory. Chwilę później na prostym odcinku drogi został zatrzymany przez policjantów, którzy jadąc za nim nieoznakowanym radiowozem zmierzyli mu prędkość 134 km/h na obszarze zabudowanym z ograniczeniem do 50 km/h.

Mundurowi zatrzymali kierowcy uprawnienia na trzy miesiące, zaś za przekroczenie prędkości 26-latek otrzymał mandat w wysokości 500 zł, a kolejny mandat 300 zł za wybryk na przejeździe kolejowym. Nałożone na niego punkty karne w łącznej ilości 14, spowodowały przekroczenie dopuszczalnego limitu na jego „koncie” w związku z czym będzie musiał dodatkowo przejść powtórny egzamin sprawdzający kwalifikacje, aby odzyskać uprawnienia.

(fot. wideo Policja Świdnik)

22 komentarze

  1. Takiego balwana nie zal, dobrze się stalo bo osoba z takimi nawykami i intelektem w przyszłości mogla by spowodowac poważny wypadek

  2. No przejazd to tak,a na tej drodze same krzaki i komu tam przeszkadza te 130 ,rozumu trzeba tam i 150 mozna bo pola,domu koło jezdni NIE,szkoła Nie swiatła NIE to kij ch…. chodzi? Ludzie wy nie myslicie jesteście baranami ,ograniczeni bezmyslnie przepisami jakiegoś idioty.

  3. Co racja to racja. Same bezmózgi. Dobrze że tan z audi pod Chełmem był myślący i poszedł na czołówkę z ciężarówką to przynajmniej zabił tylko siebie. Szybciej jeździć powolniaki! Teraz drzewa powycinane ,airbagi, abesy , eseresy i inne tegesy, yanosika włączyc i można cisnąć . Nic się nie bójta nic wam nie będzie.

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas