Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przejechał przez środek ronda, 19-latek trafił do szpitala w ciężkim stanie

Choć miał zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami, znów wsiadł za kierownicę. Rozpędzone auto przejechało przez środek ronda a następnie wpadło do rowu.

Do wypadku doszło w piątek na ul. Jana Pawła II w Biłgoraju. Około godziny 2 w nocy samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 19-latek stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto przejechało przez środek ronda a następnie wpadło do rowu.

Kierowca podróżował sam. Nieprzytomny, w poważnym stanie, został przetransportowany do szpitala.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 19-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Zostały mu one wcześniej zatrzymane za przekroczenie prędkości.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

42
41
40

(fot. policja)
2017-07-07 19:34:41

25 komentarzy

 1. Jacy rodzice? Pełnoletni przecież jest i rodzicom nic do tego. Co mieli spieprzyć już spieprzyli, na poprawki za późno

  • Wszystko co mogą zrobić jego rodzice, to zapłacić te minus 500 jakie pewnie dostał za sprawstwo i… kupić mu inną brykę, bo z tej jakoś niewiele dobrego zostało.

 2. Aaron Fleischman

  Znowu stary dziad… Wzrok już nie ten, refleks nie ten. Jak można było ronda nie zobaczyć???? No ale w tym wieku, to nic dziwnego…

 3. Jeździć każdy może, ale nie każdy powinien.

 4. Hahahahahahaaaa dooobrze mu

 5. Wiklinowy Nocnik

  super swietnie

 6. 19 lat i juz zatrzymane uprawnienia. A podobno egzamin jest tak zrobiony, że trzeba „umić” jeździć aby zdać… To co wyprawiają młodzi na drogach nie mieści się w głowie. Wszystko po prostu łatwo przychodzi. Rozwali jedno auto, pół roku za granicą i kupi drugie itd. Kierowców jeżdżących przepisowo mają za frajerów i zawalidrogi. Szkoda tylko, że ci wspaniali młodzi kierowcy, w swych pięknych szybkich maszynach najczęściej kończą tak jak widać …

 7. Poduszka kierowcy jest zapewne opornikiem, co by kontrolka nie świeciła. Podziękujmy handlarzom za dbanie o nasze bezpieczeństwo.

 8. takich matołków jest pełno w lbl …umc,umc,umc

 9. Rafał z pod Biłgoraja

  Jak miał zatrzymane uprawnienia to = nie umiał jeździć a jak zdał prawko to umiał

Z kraju