690 680 960

Przechodziła na drugą stronę ulicy, potrącił ją saab. Życia 21-latki nie udało się uratować (zdjęcia)

W szpitalu zmarła 21-latka, która w ubiegłym tygodniu została potrącona przez samochód osobowy na ul. Filaretów w Lublinie. Jej stan lekarze od początku określali jako ciężki.

70 komentarzy

 1. 25 lat jak za zabójstwo może jeden z drugim się zastanowi co robi

 2. LU i wszystko jasne

 3. Tak wgnieciony słupek świadczy o sile z jaką poszkodowana uderzyła głową 🙁

 4. Zapudłować drogowego bandytę i pozbawić prawa jazdy dożywotnio.

 5. No co zrobić ,jak teraz pojadę do miasta czy to Zamość czy Lublin i tak jedziesz wolno i ostrożnie ,to patrzą z nienawiścią , że pewno jakiś niepełnosprawny, popełnisz błąd w tym upale i zajedziesz komuś drogę,to jak by mieli broń ,to by cię zastrzelili człowieku.Pogarda , nienawiść,buta ,chamstwo i najlepiej zero litości,ach bo ta piosenka ,tego discopolowego zespołu ,to tylko piosenka.Ta piosenka nic nie ma wspólnego z rzeczywistością obecną.Wszyscy Polacy to jedna rodzina…….-jak by tak było ,to ta 21 latka nie została by potrącona.Tego kierującego zapraszam do mnie na łąkę na wieś , może rozwinąć i 150 km/h i nikogo nie zabije!!!!!

 6. Sprzaedam Wapno

  szkoda dziewczyny..życie przed nią było…:(

  • Sam to wymyśliłeś – wątpię… 😆

   Ciekawe czy pochowają ją z tym telefonem i słuchawkami na uszach.

 7. Aktualnie kierowca zblizajac się do pdp ZAWSZE powinien zakladac ze pieszy wejdzie. W związku z tym konieczna jest spokojniejsza jazda, czas porzucić to buracwo za kierownicą, ewent karać bez żadnych tarych ulgowych..

 8. Dziś ruszyłem grata i chciałem jechać przepisowo. Trudno jest, na zderzakach siedzą, mówimy tylko o mieście. Każdy zapitala jakby gdzieś whiskey za darmo dawali. A potem i tak spotykamy się na światłach 🙂

 9. Pan wyjeżdżał spod stokrotki. Do przejścia tam jest bardzo blisko. Prędkość nie była duża. Dziewczyna wpadła wprost pod samochód. Biegła na autobus po drugiej stronie ulicy. Wbiegła na przejście i to na prawdę ostro wbiegła.

  • Masz pojęcie o jeździe? Jak ja wyjeżdżam tam z Pana Balcera w dół to do dolnego przejścia dla pieszych, które jest z 300 metrów w dole to spokojnie mogę mieć 100km/h i to nie jakimś super autem. Byłeś świadkiem widziałeś to zdarzenie ?

   • @q to że można się tak rozpędzić nie oznacza automatycznie, że ktoś się tak rozpędził.

  • Onufry z Czereśni

   Nie ma co tłumaczyć, i tak będzie winny kierowca. Niektórzy zapominają, że pieszego też obowiązują przepisy, że też powinniem kierować się ograniczonym zaufaniem itd. Wśród pieszych panuje teraz zasada: i tak się musi zatrzymać, więc kończy się to tak jak w tym przypadku.

  • Co mają na celu takie bzdurne komentarze? Dziewczyna nie była Polką – przechodziła spokojnie przez przejście z całą grupą przechodniów, już schodzili z przejścia, gdy nadjechał z dużą prędkością samochód. Piesi rozbiegli się na dwie strony, ona nie zdążyła. Jesteś kolegą tego pirata drogowego, że tak bezczelnie łżesz?

   • Nie zmyślaj Bolek

    • nie zmyśla, były chyba 3 dziewczyny afro i 2 polsze, przejście jest dobrze widoczne ale nie wszyscy zdążyli zejść z drogi królowi szos …..
     prędkość nie musiała być duża ważne że przed ani na przejściu nie było hamowania, hamował za przejściem hukiem wyrwany z zadumy nad obrotomierzem…..

 10. Tragedia….no i co z tego że miała pierwszeństwo jak już jej nie ma . Pieszy powinien zachować ostrożność a nie liczyć na to że prawo na pasach jest po jego stronie bo to jak widać nic nie daje. Współczuję.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas