Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Protest rolników w Łucce: Na drogę krajową wyjechało 120 ciągników. „Następnym razem pojedziemy na Lublin” (zdjęcia, wideo)

Rolnicy zapowiedzieli, że się nie poddadzą i będą walczyć o normalne warunki pracy jak też opłacalność produkcji do skutku. Jeżeli obecne pikiety nie pomogą, w planie jest blokada Lublina, a później Warszawy.

105 komentarzy

 1. Obywatel płacący podatki

  Po pierwsze to przedsiębiorcy a nie rolnicy i akurat teraz muszą kiedy kończą im się ferie i nie mają co zrobić z wolnym czasem wpadli na pomysł żeby blokować drogi ludziom uczciwie pracującym którzy chcą dojechac do pracy. A może by tak przedsiębiorcy innych branż na wiosnę zrobili protest i zablokowali dojazdy do pól. I uwierzcie że nie zabraknie na półkach jedzenia i zbóż tej samej jakości przecież jesteśmy w inni z której tak chętnie każdy pobiera dopłaty.

  • Kolejny ciemniak co z rolnictwem nie ma nic wspólnego i wiedzy żadnej a wypowiada się na tematy na które nie ma zielonego pojęcia bez rolnictwa nie będzie życia i tysięcy firm co sprzedają produkty wytwarzane przez rolników.

  • Obywatel który jak każdy z nas płaci podatki

   Głód poczujesz
   Rolnika uszanujesz

 2. Może pseudo rolnicy niech najpierw zobaczą w internecie jak wygląda strajk…. To co dziś tam robili to zwykle chamstwo!!! Jeździć w koło, a zablokować pasy, zjazdy i wjazdy to co innego…. Komu coś dziś tu pokazaliście?taka trasa to jak byś sobie pod domem pojeździł.

 3. Co to za strajk? Dlaczego zatruwacie życie zwykłym ludziom, zamiast robić to ludziom odpowiedzialnym za to co się dzieje? Jedzcie zaorać wiejską, albo dobrze ją nawoźcie gnojówką, niech poczują strajk na własnej skórzr

 4. stado baranów co da sie przegonic byle pastuchowi, do gnoju a nie na protest

 5. 6mld kolejne przegłosowane na pomoc ukraińcom wydane już ponad 100 mld straszyli nas głodem i wymusili import z tego spichlerza Europy a może by się zastanowić czyj jest ten spichlerz i kto na tym zarabia.Pomimo że całe życie mieszkam i pracuję w mieście popieram ten strajk pan Lepper wszystko to przewidział i mówił o tym głośno skończył marnie.Pomysły eko świrów i lewicy są genialne Europa umiera pada na kolana przez tych geniuszy szkoła przyjazna lgbt to jest najważniejsze reszta zaczeka świat staje na głowie

 6. Tak trzymać, jeśli czas pozwoli na kolejnych protestach też będę mimo że to nie moja branża.

 7. do teho obywatela placacego podatki…
  dobrze tobie teraz jak czeszesz vat ?

 8. Obalić hyżego i eurokołchoz

 9. Niby dużo powiedziane i nic. Jeden Pan przedstawia rodzinę,drugi walczy sam nie wie o co. Ciężko wywnioskować składność wypowiedzi.Gdzie są młodsi rolnicy i ich problemy? Tu praktycznie rencisty parodiują i ubolewają.
  Może czas by się rozpogodziło bo chłopakom się nudzi.
  Jest ciężko na wsi a i owszem,ale takie kicanie po ulicach nic nie da.

  • Waldi może ty byś się tak wypowiedział.
   Trochę kultury. Nie jesteś rolnikiem(być może) to nie komentuj!
   Krótko,zwięźle i na temat. Wszystkie problemy zostały wypowiedziane jednym tchem. Rolnik musi walczyć o swoje,nikt go nie doceni.
   Szacun panowie.

 10. A gdzie wasz kolodziejaczak na wiosnę każdy o was zapomni wy do orki inni do pracy

Dodaj komentarz

Z kraju