Próbował schować za pralkę biały proszek. Nie był to proszek do prania

Sąd zastosował tymczasowy areszt dla 34-letniego mieszkańca Lublina. Policjanci w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili blisko 300 porcji dilerskich amfetaminy.

Kryminalni z Łęcznej ustalili, że 34-letni mieszkaniec Lublina może posiadać w miejscu zamieszkania narkotyki. W minioną sobotę mundurowi postanowili złożyć mu niezapowiedzianą wizytę.

W mieszkaniu zastali kompletnie zaskoczonego „odwiedzinami” 34-latka. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy jeszcze próbował schować za pralkę woreczek z zawartością białego proszku. Policjanci natychmiast mu to uniemożliwili. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli około 300 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto ujawnili niewielkie ilości marihuany.

Funkcjonariusze zatrzymali 34-latka i przetransportowali go do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna działając w warunkach recydywy naraził się na surowszą karę.

(fot. Policja Łęczna)

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Ot tak bez zapowiedzi, w wolną sobotę? Nie ładnie! Oj nie ładnie.

  2. Brawo policja, łapać i zamykać to robactwo! Handlarze narkotyków i pedofile to najgorsza grupa! Jedni i drudzy niszczą życie młodych ludzi..! Wiedział co robi, komu, czym to grozi i nie szkoda mi takich osobników! Narkotyki, dopalacze to dramat, płacz rodziny, uzależnienie, brak przyszłości i staczanie sią na samo dno… Dlatego trzeba z tym walczyć, obserwować na osiedlach, szkołach, klubach tych co handlują nieszczęściem i śmiercią..! Informować policję, nagrywać telefonem, może uda się kogoś uratować i zapobiec tragedii.

  3. Tytuł wyśmienity 😀 😀 😀

  4. Kolejny sukces lubelskiej policji

  5. On się nie nadawał na dilera, prawdziwy diler by to zjadł a policja powinna mu pozwolić zjeść udowodnił by że to środki spożywcze. Nie ratować

  6. Miotacz, jak lubelskiej, jak łyncynskiej? Napisane jak byk

  7. Ustalili ??? hmmmm ??? z kąd oni mają aż tyle informacji ???

  8. Tak to się teraz nazywa ???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych