690 680 960

Prezydent Lublina zakazał organizowania Marszu Równości

Jest decyzja prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka w sprawie Marszu Równości. Nie wydał on zgody na zorganizowanie w Lublinie tego wydarzenia. Może ono bowiem zagrozić bezpieczeństwu mieszkańców.

51 komentarzy

 1. Dookoła Zalewu Zęborzyckiego nich się bujają .
  Teraz po sezonie , to dzieci nie będą widzieli tej dewiacji .

  • „…to dzieci nie będą widzieli tej dewiacji.”
   Skoro wszystkie dzieci są rodzaju męskiego…, to jak się będą w przyszłości mnożyć?? 🙂

 2. Sodomici i gomoryci zdecydowanie mogą więc wyruszyć na przemarsz obwodnicą pod hasłem „Świry między TIRy”. Swoją drogą – tam ich miejsce, nie w cywilizowanym mieście.

 3. Niech idą lasy sprzątać jak ich tak dużo, to chociaż jakiś pożytek z takiego marszu będzie

 4. Żuk prezydent po prostu się boi, przecież da wybory, hehe

 5. Oklepana ustawka. rok temu też prezydent Żuk nie wyraził zgody na ten cyrk wiedząc, że nadzwyczajna kasta POzwoli. I kto tu rządzi? WOLNE SĄDY! KONSTYTUCJA!

 6. Nie życzymy sobie Was w naszym życiu zrozumcie to i odejdzie jeane pedały po to Bóg stworzył kobietę i mężczyznę żeby to grało nie życzę sobie abyście wychodzili i pokazywali moim dzieciom jakieś zwyrodnienia. Czego wy oczekujecie ? Ze będziecie sobie chodzić po ulicach miast za rączkę i każdy będzie to akceptowal? Zapomnijcie tak nigdy nie było i nigdy nie będzie. W ramach przykładu proszę Was abyście to zrobili i się prz3szli po dzielnicach naszego miasta a zobaczycie o i le dojedziecie do celu ile będziecie mieli przychylnych uwag 🙂

 7. Może niech chodzą dookoła sądu?

 8. Czy oczyszczalnia ścieków na Hajdowie obejmowała kiedyś patronatem jakieś wydarzenie?

 9. Tak żuk zrobił to samo co rok temu – ludzie nie pamiętacie już marsz był pomimo zakazu naszego włodarza ! Teraz raptem wziął tysiące podpisów mieszkańców przeciwko – a parę miesięcy temu w sprawie górek czechowskich miał mieszkańców głęboko w dupie ! Hipokryta widać że wartości materialne mają większe znaczenie dla tego człowieka ! Ciekaw jestem czy reszta ratusza z PO będzie na marszu ?

 10. no super wreszcei jakaś konkretna decyzja prezydenta mam nadzieję że nie jedyna super !!!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas