690 680 960

Prezydent Lublina będzie zarabiał blisko dwa razy więcej. Radni wskazują, że na to zasługuje

Aż o 75 proc. wzrosną pobory prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka. Radni w tej kwestii byli praktycznie jednogłośni. Podkreślali też, że wzrost wynagrodzenia to m.in. efekt ustawy rządowej.

65 komentarzy

 1. I dobrze. Jedyny prezydent który coś robi dla tego miasta. Wolę takiego który kosztuje budżet 2x tyle niż tych poprzednich którzy g….no robili i byli „tańsi”.

  • Napisz co takiego zrobił, zadłużył Lublin niebotycznie, np. Plac Litewski kosztował 70 mln, i po co żebyś miał kilka światełek, a od lat od ulicy zielonej w stronę Bramy Krakowskiej jest odcinek zaraz przy ratuszu, jak po zrzuceniu bomby, budowanie dróg to GDDKiA a nie zasługi dla Żuka, co takiego zrobił oprócz gigantycznego zadłużenia .

  • Myślenie jak z ruskiej

 2. Tak, Tuskowy człowiek stratny być nie może . Oni zawsze się obdzielą .Może też dostanie żelazny krzyż od Merkel za zasługi. Zostało jeszcze trochę trawnika tu i tam. Oddaj deweloperom. Srezydencie.

  • Idź się lecz człowieku. Czytaj uważnie artykuł. Prezydenci z PiS-u też dostaną podwyżkę, ale im się tylko należy prawda?

 3. P ieniądze i S tołki

  jak za PISu to jedno i to samo wszytstkich do jednego wora

 4. Siedzi na d$^$pie i tylko kade brac potrafi, wstyd!!

 5. skandal !

 6. Ten dług będą spłacać nacze prawnuki.

 7. Niezidiociały mimo bulu

  Nie ma to jak dzielić nie swoje .!!!! – „panowie bezradni”
  Do tego, że zarabia mniej niż „prezesy” spółek doprowadził sam – poparcie kosztuje i nie wszystkich da się zbajerowaś obietnicami .!

 8. Bandytyzm w biały dzień.

 9. Czytając te komentarze można zauważyć ze większość czytała tekst artykułu bez zrozumienia . Już na wstępie napisano „wzrost wynagrodzenia to m.in. efekt ustawy rządowej” i to powinno wystarczyć dla uważnie czytającego . Przecież to obecny rząd dał sobie podwyżkę 60% i obecnie urzędującemu prezydentowi(duda) USTAWĄ , co przeniosło się na samorządy . Zobaczcie co zrobili w Chełmie , rządzonym przez PISOWCA , wszyscy jak jeden mąż na max podnieśli „gażę”, prezydent nawet się nie wzdrygnął że nie ,nie potrzeba .

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas