Pracują na kolanach, bo nie ma krzeseł. Zarząd PZL Świdnik milczy w tej sprawie AKTUALIZACJA

Rano od Czytelników otrzymaliśmy zdjęcie z zakładów PZL Świdnik prezentujące pracowników firmy wykonujących swoje obowiązki na kolanach. Przedstawiciele zakładu od czwartkowego poranka do teraz nie byli w stanie ustosunkować się do tego zdjęcia.

76 komentarzy

 1. Masakra jak można tak traktować ludzi? Może jeszcze zabiorą im papier toaletowy z wc.

 2. Tak wygląda pisowskie wstawanie z kolan. Tam są powiązania z pisowskim Jaksonem i Soboniem a oni nie patrzą na to, że włosi traktują Polaków jak najgorszy sort. ProPISowska Solidarność wie ale nie komentuje 🙂 Dla zwykłych ludzi nic się nie zmieniło, PO lazło w d.pę przedsiębiorcom a PIS jeszcze to usprawnił. Suwerenie obudź się, nie głosuj na POPIS.

 3. Ale wstyd. Jeszcze się podpisują nazwiskiem pod tym 🙂

 4. Puki bedą ludzie ,którzy są skłonni pracować za dziadoskie pieniadze w takich samych warunkach ,to będa takie sutuacje .,..jak by wszyscy się zbuntowali i rzucili w piz…du taką robotę ,to by cwaniaczek pracodawca szybko zmiękł ..ale tak nigdy nie będzie ….bo zawsze znajdą się tacy którzy dają sie gnoić byle tylko móc zarobić na chleb

 5. Jakie standardy babo ?! Praca w tej pozycji wykończy kolana pracowników w kilka miesięcy . W jakim kuwa cywilizowanym kraju ludzie na kolanach muszą pracować — to obóz pracy !!! Za kilka miesięcy łąkotki tych ludzi będą zgniecione i będą mieli problem z chodzeniem. Gdzie inspekcja pracy , gdzie BHP , kto zapłaci za rehabilitację tych biednych ludzi? Ogarnij się paniusiu i nie ….rdol bzdur bo się pogrążasz .

  P.P. WP też pokazała to zdjęcie więc jest afera krajowa. Dno dna standardów pracy!

 6. Kur*…..ludzie ogarnijcie się , na rynku jest tyle roboty teraz że nie trzeba siedzieć u jakiegos pachciaża i biadolic , trzeba tylko chcieć pracować , nie zawsze będzie to 8 h i nie będzie może to lekka praca ale takie są dziś realia ….

  • A ja mam w d.pie takie realia. Od stu lat ludzie na całym świecie walczą o 8-godzinny dzień pracy a my po tych złych latach wrednej komuny znowu zatoczyliśmy koło i zaczynamy od nowa. A standardy europejskie mamy w kosztach i cenach. Za zachodnią granicą in Germany za cywilizowaną pracę płacą średnio 3.200 ero na m-c i żaden Niemiec nie pracuje na kolanach po 12 godzin dziennie. U nas nic się nie zmieni, jeżeli pracownicy będą się godzić na takie warunki pracy i traktowanie a duże związki zawodowe będą dbały tylko o własny interes.

 7. Ja pracowalam po 12 godzina na stojaco. Tez nie mialalam krzesla. I co ?

 8. Dokładnie jak w sąsiedzkiej włoskiej firmie CBM Polska s.a. w Jackowie!Prezes Włoch nie zwracał na to uwagi, ale jego zastępca(potem następca) Polak zlikwidował wszelkie krzesła. Nawet na stanowiskach, gdzie wygodniej wykonać zadanie w pozycji siedzącej. Nie można na chwilę przystanąć, nawet gdy wykonałeś robotę to choćby bez sensu bądź w ruchu, ściemniaj!

 9. Te krzesła to mały pryszcz przy tym co tam się wyprawia. Obecnie rozdawane są nagany na lewo i prawo. Dosłownie za wszystko co nie spodoba się nowemu dyrektorowi. Jest ogólna nagonka na pracowników. Oczywiście nie ma mowy o zgłoszeniu jakiegoś problemu. To nic że BHP tam nie istnieje. Zaczynając od acetonu rozlewanego litrami, malowaniu na hali czy szlifowanie węgla czy kewlaru. Oczywiście brak jakich kolwiek wyciągów. Pana od BHP interesują tylko okulary na nosie. Ale to są zakłady lotnicze i powinniśmy cieszyć się że pracujemy w tak prestiżowej firmie 🙂 a nie narzekać i robić problemy. Dużo by pisać bo jest tego cała masa. Mam nadzieje że w końcu pracownicy się obudzą i staną na przeciw, bo tak powstają obozy pracy. Tam już nikt nie chce przyjść. Zatrudniają ludzi bez jakiegokolwiek pojęcia, ogrodników,piekarzy itp. A później ludzie tym latają.

 10. Pewien pan z kwaśną miną, powinien założyć garnitur, krawat, usiąść za biurkiem i wykazywać wskaźniki.
  Latanie po wydziale w niebieskiej kurteczce z bluetoothem w uchu i dyscyplinowanie pracowników jest pokazywaniem swojej bezradności. Kariera zawróciła mu w głowie. Do celu po trupach i tylko własny interes. Gwarantuję, że za jakiś czas pojawi się kolejny zonk w roli głównej z panem Ś

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk