Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pracownik nie stawił się do pracy, kierownik firmy powiadomił policjantów. Mężczyzna doznał udaru

Kierownik jednej z lubelskich firm zaniepokoił się tym, że pracownik nie pojawił się w firmie. O sprawie mężczyzna powiadomił policjantów. Jak się okazało, bardzo dobrze zrobił, bo 75-latek wymagał natychmiastowej pomocy medycznej.

W minioną niedzielę rano policjanci z Lublina przyjęli zgłoszenie od kierownika jednej z lubelskich firm. Mężczyzna przekazał mundurowym, że martwi się o pracownika, który nie pojawił się w firmie. 75-latek był zawsze sumienny i punktualny, jednak rano nie stawił się w pracy i nie odbierał telefonów.

Do miejsca zamieszkania 75-latka został skierowany patrol policji. Na miejscu okazało się, że drzwi do mieszkania były zamknięte. Co więcej, sąsiedzi od rana nie widzieli mężczyzny. Funkcjonariusze szybko dotarli do rodziny, w obecności której udało się wejść do mieszkania.

W jednym z pomieszczeń mundurowi zauważyli leżącego 75-latka. Mężczyzna nie mógł się ruszyć. Był częściowo sparaliżowany. Policjanci na miejsce od razu wezwali karetkę pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala. Mężczyzna znajduje się pod opieką lekarzy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

28 komentarzy

  1. najlepsza emerytura w ziemie dać nura

    75 lat i się nie stawił do pracy? Ale jak? Taki sumienny był. Parę lat do emerytury mu zostało a on tak olewać zaczął?

Wiadomości z info112