Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prace drogowe na ul. Hetmańskiej. Odcinek ulicy zostanie wyłączony z ruchu

Od najbliższego czwartku wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową skrzyżowania na ul. Hetmańskiej z ulicą dojazdową do dwóch bloków mieszkalnych. Odcinek tej ulicy będzie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów.

Komunalne Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Lublinie poinformowało, że od dnia 31.03.2022 (czwartek) będzie wykonywana przebudowa skrzyżowania ul. Hetmańskiej z ulicą dojazdową do bloków nr 10 i nr 6 .

W związku z tym od godziny 7:00 odcinek ul. Hetmańskiej od bloku nr 12 do bloku nr 14 będzie wyłączony z ruchu pojazdów, nie będzie możliwości dojazdu do bloków nr 10 i 6. Na odcinku od ul. Orkana do wyżej wymienionego skrzyżowania droga będzie bez przejazdu. Do pozostałych budynków dojazd będzie możliwy od ul. Orkana poprzez ul. Szaserów.

Oznakowanie tymczasowe zostanie zastosowane zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu. Wykonawca apeluje o wybieranie alternatywnych kierunków dojazdu od tego dnia. Stosowna informacja dla mieszkańców ulicy Hetmańskiej zostanie zamieszczona na klatkach schodowych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. „będzie całkowicie wyłączony z ruchu pojazdów” – bzdura. Pararowerzyści będą dalej śmigać po chodnikach tej ulicy.

    • na Hetmańskiej nie ma chodnika… to jest asfaltówka, o której zapomniał cały świat… ale, że ostatnio deweloperzy stawiają tam bloki na potęgę, to ratusz wziął się w końcu za remont…

      • Franio jest psychiczny, nie ma co z nim dyskutować, nie zna się na niczym, tylko udaje.

  2. Nie dość, że ul. Szaserów i tak codziennie jest zatłoczona przez miłośników chlorowych kąpieli w pobliskim przybytku, że nawet momentami przejechać się nie da, bo stają wszędzie gdzie tylko mogą, to jeszcze teraz jak ruch się zwiększy to będzie całkowita masakra

  3. No to teraz znowu będa po Armi Krajowej pruli ile sie da, bo policja nie będzie miała gdzie się chować.