Pożar pod Lublinem. W płomieniach zginął starszy mężczyzna AKTUALIZACJA

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło po południu w miejscowości Kol. Chmiel. Nie udało się uratować mieszkającego tam mężczyzny.

23 komentarze

 1. Szkoda dziadka ale i tak już było za późno, ponieważ pożar już długo trwał . A jak by ta „nieudolna” straż nie przygasiła tego pożaru, żeby można było wejść, to by „bohater” albo „głupiec” sąsiad spotkał się razem u św.Piotra. Temperatura była tak wysoka, że okna topiły się. Zatem gdzie był sąsiad jak jeszcze straż nie dojechała i była szansa bezpiecznego wejścia i uratowania człowieka? Myślę, że jak ktoś chociaż raz widział pożar nie pisze takich głupot i wie że strażacy za wszelką cenę ratują wszystkich i wszystko.

 2. strazak ochotnik

  Powinni przeprowadzić dochodzenie. Kto pozwolił wejść osobie postronnej do płonącego budynku? Kto odpowiadał za zabezpieczenie terenu działania strażaków?

 3. Ciekaw jestem czemu tego BOHATERA z bożej łaski miejscowa straż ze swych szeregów wywaliła?

 4. Dlaczego ta wiadomość znajduję się w Kategorii Wiadomości z Lublina skoro dotyczy miejscowości rzekomo Kol. Chmiel. Takiej dzielnicy w lublinie chyba jeszcze nie ma wiec wiadomość powinna znajdować się Kategorii Wiadomości z regionu.
  Kto wam takie nieprawdziwe informacje podaje. Jeśli już o czymś informujecie to piszcie prawdę.
  A prawda jest taka że „Gdy część strażaków rozpoczynała akcję gaśniczą, inny SĄSIAD (a nie inni strażacy jak się domyślamy) nie bacząc na zagrożenie wszedł do środka i ewakuował na zewnątrz znajdującego się w jednym z pomieszczeń 70-letniego mieszkańca. Niestety nie udało się uratować mu życia.
  Duża różnica co, a przynajmniej zgodnie z prawdą.
  Po części wcale się nie dziwię strażakom ochotnikom ani nawet z KSRG ale z JRG Bychawa to tak nie ładnie mówić do kobiety w dniu jej święta być może kogoś z rodziny poszkodowanych „masz ku….o maskę i sama właź” to nie jest prawidłowa postawa strażaka, i gdzie gdzie był dowódca i czy był jakikolwiek?
  Dzisiejsze media albo są nie doinformowane albo kłamią, ja bałbym się pisać o takich wydarzeniach bez pewnego i prawdziwego źródła. Jaki kraj takie MEDIA
  Pozdrowienia dla Lublin 112 i dla mieszkańców dzielnicy Lublina „Chmiel Kolonia”
  (może gdybyście umieścili w prawidłowej Kategorii dowiedzielibyście się całej prawdy a tak piszcie dalej …)

  • Wiadomości są podzielone wg. powiatów, stąd ta kategoria. Co do informacji, została nam ona przekazana przez służby ratunkowe. Ze względu na nieścisłości, materiał został zaktualizowany. Pozdrawiam.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew