690 680 960

„Powstanie Chłopskie” na krajowej 19. Setka rolników zablokowała drogę (wideo, zdjęcia)

Zgodnie z ubiegłotygodniowymi zapowiedziami rozpoczęły się kolejne rolnicze protesty. Michał Kołodziejczak, z Agrounii określa dzisiejszą akcję jako „Powstanie Chłopskie”.

56 komentarzy

 1. Pogonić nierobów

  do roboty nieroby a nie do utrudniania ludziom życia

 2. kazimierczak precz z polskiej ziemi

  kazimierczak gówniarzu bierz się do roboty, a nie będziesz politykę na drogach uprawiał , czasy Leppera się skończyły chyba , że chcesz samobuja sobie strzelić jak ten zacny jegomość

 3. jaki kazimierczak czytac na trzezwo trzeba

 4. Sami się do roboty weźcie… Żebyście pracowali połowę tego co rolnicy to by było bardzo dobrze. Ale lepiej napisać wescie się do roboty…. Ja pier… Masakra jakaś.

 5. a co do nierobow to nie sądż według siebie

 6. Saguaro77 nie sądzę podłóg siebie tylko tych co tu piszą takie bzdury. Ja jestem za polskimi rolnikami bo walczą o swoje i mają rację.

 7. Ludzie wy chyba nie macie pojęcia skąd się biorą płody rolne ile trzeba ciężkiej pracy włożyć żeby go wyprodukować.
  To nie jest praca w urzędzie 8 godzin z czego 3 godziny pije się kawę i nie ma się czasu na obsługę interesantów.
  Jakoś jak urzędasy strajkowali to nie mieliście problemu teraz nagle was naszło na żale!!!
  Rolnik żeby zarobić na utrzymanie musi pracować min.12 godz dziennie za pieniądze które nie wie czy otrzyma,
  ponieważ rolnictwo to jest warsztat pod gołym niebem i wystarczy 15 min nawałnicy żeby rolnik stracił to na co pracował cały rok.
  wiec nie wiem dlaczego tyle hejtu jest na rolników. jak by nie rolnicy to byście jedli trawę i pili wodę.
  Dlatego ,że mięso nie pochodzi z marketu tylko ze świni, mleko nie leci z kranu tylko od krowy przy której trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez 10 godz, a warzywa nie wyrosły na łące tylko rolnik musi pielęgnować i pracować żeby wyprodukować.
  Wiec apeluje do tych co nie maja pojęcia i są przeciwni strajkom o to żeby chociaż nie utrudniali,ponieważ protest to jedyna deska ratunku dla rolników a Wy hejtujący zajmijcie się swoją pracą i nie obwiniajcie nas rolników o blokowanie dróg i domaganie się o lepsze. Kiedy służby mundurowe i urzędy strajkowały rolnicy nie przeszkadzali wie trochę kultury zrozumienia i ogłady bo to co wyprawiacie do niczego dobrego nie prowadzi!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Popieram zdecydowanie rolnika więcej nie będę pisał ponieważ jest wszystko bardzo dobrze ujęte w tych pięknych słowach a wy ludzie hejtujacy zastanówcie się czy jesteście prawdziwymi Polakami z krwi i kości zastanówcie się nad swoim zachowaniem i nieracionalnym podejściem do Polski i polskiego przemysłu którego i tak mało pozostało to chociaż uszanujcie naszą pracę na roli która chce być nie zależna od innych panstw. Ps. Zastanówcie się czy jesteście za Polską bo nie widać tego w waszych gorycznych słowach.

 9. polski warzywniaczek

  Nie wierzę, ze w XXI wieku można mieć tak mocno ograniczony światopogląd. Rolnicy do roboty?! Mało jest takich ludzi, którzy znają trud pracy jak rolnicy. Dodatkowo ich praca służy każdemu, bo jak już we wcześniejszych komentarzach zauważono mleko, masło i warzywka nie rosną na półkach w markecie. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej rolników krytykują ci, którzy najwięcej z ich pracy korzystają bo wielmożni państwo tylko eko i bez nawozów, świeżutkie i nasza.
  Jak zabraknie naszych, krajowych produktów to dopiero będzie panika. Ceny podskoczą a jakość spadnie drastycznie. W najlepszym wypadku to zaczniecie od tego świecić hejterzy, przynajmniej łatwo będzie wyłapać w tłumie.

 10. BedzieszMiałWypadek

  bardzo dobrze robią, normalni ludzie są za wami, nasze produkcje niszczą chcą zastapić ją zagraniczną, PoPis się nie popisal, ale moim zdaniem to trzeba buraki w warszawie sparaliżować, gamonie którzy myślą że jajka to nie są od kury a z lidla czy innego zagranicznego scierwa. czarna porzeczka na skupie 30 groszy a w sklepie sok 6 zł albo i wiecej. wszystkie korporacje łykają dla siebie a z zwykłych ludzi śmieją się, tak ten minister dba o polskich rolników a zakaz już cofniety na zakażone mięso z litwy bo to zawsze złotówka za kilka do swoich mord wezmą buraki z wiejskiej.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie